Ailem Bir Alem dizisi oyuncuları kimler olacak?

Dünyaca ünlü bir dizi olan Fraiser dizisinin Türk uyarlaması yapılacaktır ve dizinin adı belli oldu: Ailem Bir Alem dizisi olacak…

Ekim ayı içinde Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan dizinin ayrıca oyuncularında da gelişmeler olurken, belli olan tüm oyuncu listesini de aşağıda sizlere vermek istiyoruz.

 Ailem Bir Alem dizisi oyuncuları kimler olacak?

Ailem Bir Alem dizisi oyuncuları kimler olacak?

Dizinin yapımcısı ise Aslan Film olurken, Ailem Bir Alem dizisi oyuncuları liste halinde aşağıda verilmiştir:

Yetkin DİKİNCİLER: (Dr Frasier) 1969 İstanbul doğumlu olan yakışıklı oyuncu 46 yaşındadır. İStanbul doğumlu olan oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi devlet konservatuvarı mezunudur. Tüm Türkiye’de babam ve oğlum filmindeki oğlan rolü ile tanınmaktadır.

Mine TUGAY: (Roz DOYLE): 1978 Konya doğumlu olan güzel oyuncu 37 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Devlet konservatuvarı bölümü mezunudur. Son olarak Kalp Hırsızı dizisinde Defne rolü ile izlediğimiz oyuncu Kalp Hırsızı dizisinden beklediğini bulamamıştır. Medcezir dizisinde oynadığı rol ile tanınmıştır

Özgür ÇEVİK: 1981 Ankara doğumlu olan Özgür ÇEvik 34 yaşınadır. Hem oyunculuk hem mankenlik yapmaktadır. Son olarak Kiraz MEvismi dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan oyuncu Türkiye’de tanınması Yabancı Damat dizisi ile olmuştur.

Salih KALYON: (Martin) Dr Frasier’in babası: 1946 Ağrı doğumludur. 69 yaşındadır. Türkiye’nin yaşayan en önemli sinema ve tiyatro sanatçısıdır. Eyvah Eyvah filmlerinde oynadığı roller ile genç nasıl iyi tanır onu. son olarak ise 2015 yapımı Güvercin Uçuverdi filminde de rol almıştır.

İlerleyen günlerde dizinin oyuncu kadrosu geliştiğinde buradan bilgi verilecektir.

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın