Akrep Burcu Erkeğinin Özellikleri

Akrep burcu erkeği, cinsel açısından tüm burçlar arasında ilk sıraya gelebilecek derecede güçlü bir burçtur. Cinselliğe önem veren ve bu konuda başarılı olabilecek derecede olan Akrep burcu erkeği, sevgi ya da hoşlantı olmadan da cinselliği gerçekleştirebilir. Cinsellik için illa ki sevgi ya da hoşlanmak olması gerekiyor diye bir şey bulunmamaktadır…

Akrep Burcu Erkeğinin Özellikleri

Akrep Burcu Erkeğinin Özellikleri

Akrep burcu olan bir erkek, her zaman güçlü hissetmek ister. Aynı zamanda kendi içerisinde kendi gücünü de fark ettirmek ister. Bununla beraber akrep burcu erkeği çok çapkın olmaktadır. Buna göre her zaman değişiklik içerisindedir. Akrep burcu erkeklerinin kıskançlık derecesine baktığımızda “aşırı kıskançlık” bulunmaktadır. Akrep burcu erkeği eğer ki seviyorsa, hem uzaktan hem de gözleriyle gerçekten kıskançlık baskısını göstermektedir.

Bir Akrep burcu olan erkeğiyle birlikteyseniz, izlendiğinizin farkında olmayabilirsiniz. Akrep burcu erkeği tutumluluktan ziyade cimri olan bir erkektir. Paranın ayrı bir yeri vardır, Akrep burcu için. Eğer bir bonkör biriyseniz, Akrep erkeğiyle birlikte olduğunuzda zorlanma durumunuz olabilir. Bunlar dışında kızgınlığı güçlü yaşayan, sevinci güçlü yaşayan ve kızdığında çok kızan bir erkektir. Akrep burcunun sosyal açıdan baktığımızda sizleri ateşe atma olasılığı vardır. Ancak tensel olarak mutlu etme olasılığı olduğunu unutmamalısınız.

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın