Alavara – Alsancak/İzmir

İzmir’de güzel mekanları saymakla bitiremiyoruz… Bugün sizlere Alsancak’ta harika bir mekan olan Alavara Cafe hakkında birkaç bilgi vermek istiyoruz. İzmir’in Alsancak’ın da bulunan Alavara cafe, günümüz koşullarında İzmir’de en güzel makarna & bira ikilisini sunan harika bir mekandır.

Alavara - Alsancak/İzmir

Alavara – Alsancak/İzmir

Makarna denildiğinde akla gelen Alavara Cafe‘de harika bir makarna lezzeti tadabilirsiniz. En iyi soslu makarna yiyebileceğiniz gibi çeşitli menülerle beraber makarnanız da farklı lezzet, çeşitlilikte katarak yiyebilir, lezzeti bu şekilde de deneyebilirsiniz. Alavara’nın gerçekten tutulma, buraya gelinme sebeplerinden birisi de kendi özel sosudur. Makarnaların da kullandığı özel sos sayesinde birçok kişi burayı tercih etmekte, yaz – kış günlerinde her zaman Alavara İzmir‘e gelmektedir.

Eğer bir gün yolunuz olur da İzmir taraflarında düşer ve Alsancak’ta olursanız, kesinlikle burada Alavara cafe iletişim olarak çevrenizde ki insanlara sorarak bilgi edinebilirsiniz. Ardından da bu mekana gelerek 1 porsiyon makarna tüketmeniz, buranın ne kadar bu kadar övüldüğünün cevabını anında vereceğinden emin olabilirsiniz.

Alavara – Alsancak/İzmir İletişim Bilgisi

Adres: Can Yücel Sok. Alsancak (Kıbrıs Şehitleri Caddesi), 35300 İzmir
Tel NO: 

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın