Ali İsmail Korkmaz Davası Ne Oldu?

Gezi Parkı olaylarında hayatını kaybeden genç yaşlarda olan Ali İsmail Korkmaz, bizim içimizden birisiydi. Polisler tarafından dövülerek öldürülen Ali İsmail Korkmaz, gezi parkı olaylarıyla ilgili olarak o gece dışarıda, kendi hakkını, eğitimiyle ilgili hakkını, yaşamıyla alakalı olan hakkını savunmak için var idi. Dışarıda kendi hakkını savunduğu için Türkiye Cumhuriyeti polisleri tarafından öldüresiye dövülen Ali İsmail Korkmaz davası dündü!

Ali İsmail Korkmaz Davası Ne Oldu?

Ali İsmail Korkmaz Davası Ne Oldu?

Neler yaşandı… Neler oldu… Ali İsmail Korkmaz’ı döven, öldüren o katil polisler tutuklandı mı?

Hayır, yine Türkiye’nin adaleti yerini bulamadı… Davayla ilgili olarak ertelenme bir kez daha gerçekleştirildi. 12 Mayıs 2014 tarihine ertelenen davayla ilgili olarak şuanda bir şey söylemek mümkün değil. Ancak, Türkiye’de herkes inanıyor ki adalet yerini bulacak ve bu 19 yaşında, gencecik yaşının baharını dahi yaşayamamış genç kardeşimizin ölümüyle ilgili bu pisliği, katilliği yapan insan ya da insanlar, eninde sonunda yerini bulacak, adalet cezasını verecektir!

Dava, 12 Mayıs 2014 sabahı saat 10.00’da görülecek şekilde ertelenmiştir. 12 Mayıs 2014 Ali İsmail Korkmaz davası ile ilgili olarak şuanda bir şeyler söylemek pek doğru olmaz. İlerleyen günlerde umuyoruz ki davanın sonucu gelecek ve adalet yerini bulacaktır!

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın