Alsancak Kordon Smyrna Port Cafe

İzmir sokaklarında yine farklı bir gün turlarken yeni bir yer keşfettim. Kordon boyunca turlarken biliyorsunuz ki sağ tarafınızda kalan birçok mekan bulunuyor. Bazıları akşamleyin gerçek hizmeti sunarken, bazılarında ise Cafe hizmeti olduğundan ister öğlen saatlerinde isterseniz de akşam saatlerinde gidebilirsiniz.

Alsancak Kordon Smyrna Port Cafe

Alsancak Kordon Smyrna Port Cafe

Bir gün yine Pazartesi veyahut Salı günü olacak – TV’de o ara O Ses Türkiye vardı, oradan biliyorum- çıktık Kordon’a… Bir cafeye oturalım dedik ve Smyrna Port Cafe gözümüze çarptı, oturduk. Bir arkadaşımla beraberdim, yine… Oturduk ve ben bir tane Salep söyledim. Arkadaşım ise nargile ve Türk kahvesi söyledi.

Hizmet olarak çok iyi olmasalar da “iyi” denilebilir. Bunun dışında getirilen nargile, gerçekten diğer İzmir’de ki adreslere göre biraz daha iyi diyebilirim. Yine bunun dışında gelen salep iyi olmakla birlikte Türk kahvesinin tadını bilmesem de servis ediliş tarzı hoştu.

Alsancak Kordon Smyrna Port Cafe

Alsancak Kordon Smyrna Port Cafe

Boş vakitlerinizde, Kordon kısmını seyrederken bir yandan kahve veya çay keyfi yapabileceğiniz yer olan bu adres, sizin bundan böyle Alsancak Kordon’a geldiğinizde gidebileceğiniz adreslerden birisi olabilir.

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın