Altay Oktar (Tarkan) kimdir?

Kendisini pek tanıyan olmadığı gibi tanımayanlar tarafından son günlerde aranan bir isim aslında, Altay Oktar… Kendisi kimdir? Tarkan ile olan bağlantısı ne olabilir de başlığımızda parantez içerisinde de Megastar Tarkan’a yer verdik?

Altay Oktar, yakışıklı bir vokalist. Kendisi Tarkan’ın 2 vokalinden biri ve 2012 yılında verdiği bir röportaj da, Tarkan ile yaptıkları beraber çalışmalarının 7. yılı olduğunu belirtiyor. Tarkan ile olan sahne paylaşımından keyif aldığını da videoda izleyeceğiniz üzere bir örnek ile paylaşıyor.

tarkan acikhava konserleri

tarkan acikhava konserleri

2015 Tarkan Harbiye Açık Hava Konserleri dahilinde bildiğiniz gibi bu sezonda da devam ediyor ve 27 – 28 – 29 Ağustos’ta başlangıç yaptı. Ardından 1 gün dinlenme ile beraber dün gece 31 Ağustos’ta da devam etti… Konserlerine kaldığı yerden tüm hızıyla devam edecek olan Tarkan, toplamda 2015 Tarkan konserleri adı altında 10 gün sahne alıyor!

Altay Oktar ise, Tarkan’ın Aacayipsin albümünde ki ‘Biz Nereye’ adlı parçayı Harbiye Açık Hava konserlerinde beraber söylediği, birlikte paylaştığı kişidir. Eğer ki bu sezon Harbiye Açık Hava Konserleri’nde Tarkan’ı izlemeye, Tarkan ile kopmaya, Tarkan ile çığlık çığlığa şarkılarına eşlik etmeye yönelik bir düşünceniz var ise, ilk 5 şarkısından sonra herhangi bir an da slow bir şarkı olan ‘Biz Nereye’ adlı şarkıyı duyduğunuzda, Tarkan’ın yanında bir sanatçı olduğunu görebilirsiniz, işte o kişidir: Altay Oktar.

Merak ettiyseniz eğer ve detaylara ulaşmak isterseniz Altay Oktar adlı sanatçının Twitter hesabına erişebilirsiniz: Altay Oktar Twiter hesabı

Yine Tarkan’ın büyük bir fan forumu olan bu sayfadan da yine Altay Oktar hakkında yorumları inceleyebilirsiniz. Ayrıca yorumlar konusunda yine tercih edebilecğeiniz sayfa olarak Ekşisözlük sayfası vardır, Ekşisözlük’te Altay Oktar yorumlarına bakarak bilgi edinmeniz mümkündür.

Altay Oktar Fotoğrafları

Altay Oktar

Altay Oktar

Altay Oktar

Altay Oktar

Altay Oktar

Altay Oktar

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın