Apple iPhone 6 Çıkış Tarihi Ne Zaman Olacak?

Apple, yeni telefon serisi olacak olan iPhone 6’yı ne zaman çıkartacak? iPhone 6 ne zaman çıkacak? iPhone 6 özellikleri ne olacak? iPhone 6 çıkış tarihi belli oldu mu gibi soruların sorulması üzerine merak edilen bu konular hakkında bilgileri sırayla sizlerle paylaşacağız.

iPhone 6 özellikleri, iPhone 6 ne zaman çıkacak, iPhone 6 çıkış tarihi, iPhone 6 fiyatı belli oldu mu

iPhone 6 özellikleri, iPhone 6 ne zaman çıkacak, iPhone 6 çıkış tarihi, iPhone 6 fiyatı belli oldu mu

iPhone 6 resimleriyle ilgili şuanda internet dünyasında dolaşan tek bir fotoğraf varken, iPhone 6 Youtube tanıtım videoları var mı diye baktığımızda ise, şuanda belli olan resmi bir tanıtım videosu yok diyebiliriz.

Teknoloji dünyasının devi olan Apple ile ilgili olarak 2014 Haziran ayının başında iPhone 6 modelinin tanıtımıyla ilgili hazırlıkların yapıldığına dair bilgiler dolanıyor. iPhone 6 2014 çıkış tarihi şuan için tanıtım olarak belirlendi. O da Haziran’ın başları olarak görülse de tam net bir tarih bulunmamaktadır.

iPhone 6’nın bu yıl ki çıkacak 5.7inch büyüklüğünde olması bekleniyor. Ayrıca iPhone Air adıyla da anılacağına dair söylentiler bulunuyor. Yeni model iPhone 6, bu sezondan itibaren diğer telefonlara göre biraz daha fark atacağa benziyor. Ayrıca farkını da ortaya koyacak gibi gözüküyor.

Kısa zaman sonrasında iPhone 6 ile ilgili yeni bilgiler edindiğimizde yine buradan sizlere bilgiler vermek istiyoruz. Eğer ki sizlerin fikri varsa, aşağıdan yorumlarınızı iletebilir ve bilgi sunabilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın