Arka Sokaklar Dizisinden Ayrılan 2 İsim!

Kanal D ekranlarında uzun soluklu bir dizi olan Arka Sokaklar dizisinde ayrılık yaşanacak… Yeni sezona başlamadan önce açıklanan bilgiler doğrultusunda Arka Sokaklar dizisinde birbirinden farklı sürprizler ve değişiklikler bizleri bekliyor diyebiliriz.

Yeni sezonda da birlikte olacağımız Arka Sokaklar dizisi içerisinde sürpriz değişiklikler olacağına dair bilgiler geliyor… Bu yıl sezon finalini 336. Bölüm ile beraber yapması sonrasında 9. Sezonuna yenilenerek gireceğinin haberini aldık.

Türker İnanoğlu imzasıyla yayında olan dizi içerisinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh ile Özgür Ozan dışında tüm kadroda değişiklik yapılacağına dair bilgiler var.

arka sokaklar dizisinde oyuncu değişikliği

arka sokaklar dizisinde oyuncu değişikliği

Uğur Pektaş, diziye veda edecek olan dizide emeği çok bulunan isimlerden birisi… Bir de geçen sezon rol almış olan iki isim daha diziye veda ediyor: Gülcan Arslan ve Gizem Soysaldı.

Can Nergis, Müge Boz ile Beril Kayar gibi isimler de yeni polis olacak olan, kadroya 9. Sezon ile birlikte gelecek olan isimlerdir.

Gerçek polis tarafından çeşitli eğitimler alan yeni isimler, silah ile atış yapmayı öğrendiği gibi kelepçe takmayla ilgili eğitimleri de yine gerçek bir polis tarafından öğretilerek sunuldu. 9. Sezona çok iyi şekilde gelecekler gibi duruyor, Arka Sokaklar dizisi.

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın