Arkadaşım Hoşgeldin Kanal D’den ayrıldı mı?

İzleyicileri Kanal D ekranlarında her Perşembe geceleri kahkahaya boğan Arkadaşım Hoş geldin programı için bir söylenti ortaya atıldı. Söylentiye baktığımızda, Kanal D  yeni sezonunda ki tanıtım filminde Arkadaşım Hoşgeldin 2014 tanıtım filminde bulunmuyor. Hal böyle olunca da kafalar karıştı ve ister istemez acaba program, Kanal D ile yolları ayırdı mı? Diye düşünülüyor…

Arkadaşım Hoşgeldin Kanal D'den ayrıldı mı?

Arkadaşım Hoşgeldin Kanal D’den ayrıldı mı?

Araştırdık ve sonuca varmaya çalıştık. Ama sizlere buradan yazacaklarımız şuanda birer söylenti olarak kalacaktır diye düşünüyorum. Şöyle ki, bir yandan Kanal D ile yolları ayrıldı denildi. Ancak sözleşmeye göre 2015’e kadar Arkadaşım Hoşgeldin programı ile Kanal D arasında bir anlaşma bulunuyor. Buna göre ayrılma ya da başka kanala geçme söz konusu olamaz denilmektedir.

Diğer bir taraftan ise Arkadaşım Hoşgeldin yeni tanıtımını kendisi yapmak istiyor deniliyor. Bu da Tolga Çevik ve ekip arkadaşlarının farkını ortaya koyuyor diyebiliriz. Gerçekten kaliteli bir program olduğuna dair düşüncelerimiz olan bu programda başta Tolga Çevik ve Ezgi Mola olmak üzere gerçekten tüm ekip, süper bir iş çıkarmıştır. Bakalım yakın zamanda tüm haberlerde göreceğimiz üzere kanalda da sanırım tanıtımlarını görürüz diye umuyoruz.

 

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın