Avea Fatura Sorgulama İşlemi

Avea hattınızın faturalı olmasından dolayı ay sonu faturayı sorgulama işlemini yapabileceğiniz, güvenilebilir bir adres mi arıyorsunuz? Avea faturalı hat borç sorgulama işleminiz için sizlere çeşitli öneriler de bulunacağız. Aşağıda sıralı olarak yazacağımız alternatif Avea fatura sorgulama işlemleri, sizlerin faturalarınızın borçlarının bilgisini almanız için yeterli olacaktır.

Avea Fatura Sorgulama İşlemi

Avea Fatura Sorgulama İşlemi

1. Avea’nın kendi web sitesi olan Avea Fatura Sorgulama adresinden dilediğiniz her zaman faturanızı kolaylıkla sorgulayabilirsiniz.

2. Cep telefonunuzdan “FATURA” yazıp 5555’e mesaj göndermeniz doğrultusunda fatura bilgilerinizi kolaylıkla bu yolla da öğrenebiliyorsunuz.

3. Arama kısmına *100# yazıp arayın. Cep telefonunuza bir mesaj gelecektir. Bu mesaj, sizin son döneme ait olan faturanız olacak olup tutarı da belirtilmiş olacaktır. Bu yolla ayriyeten ödenmemiş faturalarınızı da görüntüleyebilir, son ödeme tarihini öğrenebilirsiniz. Ancak bu servis ücretli bir servistir. Her bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilmekte olup, ücret içerisinde KDV ve ÖİV dahil olmaktadır.

Etiketler: , , , , , ,

Bir Cevap Yazın