Ayça Ayşin Turan Kimdir

Biyografiler, kim kimdir? gibi konuların bolca işlendiği adreslerden birisi de www.kucukeniste.com sitesidir. Günümüz şartlarında her gün, sizlere diziler, filmler ve buna benzer çeşitli alanlarda sanatını sergileyen güzel bayanları, yakışıklı beyefendileri sunan sitemiz içerisinde vikipedi tarzında bir platform oluşturduk. Bu sayede sizlere günlük olarak merak ettiğiniz kişilerin ya da günlük bizim seçtiğimiz kişilerin kimler olduğunu öğrenebiliyorsunuz. Bu içeriği www.kucukeniste.com farkıyla hissedeceğinize eminiz!

Ayça Ayşin Turan Kimdir

Ayça Ayşin Turan Kimdir

Bugün sizlerle paylaşmak istediğimiz kişi, Ayça Ayşin Turan olacaktır. Hem güzelliğiyle hem de gerçekten masum – saf bakışlarıyla bir farklı kişi olan Ayça Ayşin Turan kimdir? Kendisi bir oyuncudur. 25 Ekim 1992 İstanbul doğumlu olan Ayça Ayşin Turan, günümüz şartlarında sosyal medyayı gerçekten sallamış olan, sosyal medya da sevilen bir isim olmayı başarmış kişiler arasındadır.

Çeşitli dizilerden tanıdığımız Ayça Ayşin Turan, Bu yıl 23 yaşında iken, bir yandan Lisans eğitimine devam etmektedir. İlk ününü ‘Dinle Sevgili’ ile başlatan Ayça Ayşin Turan, şuanda ise Karagül adlı dizide ‘Ada’ adlı karakteri hakkıyla yerine getirmekte olan güzel, masum bakışlarıyla dikkat çeken oyuncularımızdan birisidir.

Ayça Ayşin Turan’ın Oynadığı Diziler
– Dinle Sevgili,
– Asi,
– Son Bahar,
– Affedilmeyen,
– Hayal ve Gerçek,
– Karagül.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın