Bacakları Uzun Göstermek İçin Nasıl Giyinilmelidir?

Kadınlar, kendilerinin her zaman uzun bacaklı olarak görülmesini istemeleri gerekir. Çünkü bu şekilde kadınlar, erkekler tarafından daha da bir arzulanmakta, daha da bir çekici olmaktadırlar. Ülkemizde ve hatta dünyada, “ne kadar uzun olursa o kadar güzelliğe sahip olur” şeklinde bir algı oluşmuştur. Bu nedenle bizlerde kendi ülkemizde bu algı içerisinde bu algıyı kabul ediyoruz.

Aşağıda birkaç püf noktada bulunarak sizlere uzun bacaklı nasıl olabilirsiniz? konusunda yardımcı olmaya çalıştık. Bacaklarınızın uzun olarak görülmesi için işte gerekli püf noktaları;

yüksek bel pantolon

yüksek bel pantolon

Sade Renkler

Bacak boyunuz kısa ise ya da siz öyle düşünüyorsanız, renk düzeniniz sade olmasına dikkat edin. Direkt olarak 1 ya da 2 renkten oluşa kombinasyonlar hazırlayın kendinize. Yoksa renkli olarak giyindiğiniz de, vücudunuz parçalara bölünecek gibi duracak olup, kısa gözükeceksiniz.

 

Etek Boyu Kısalığı

Uzun etekler, bacak boyunuzu kısa gösterir. Eğer ki bacak boyunuzu uzun göstermek istiyorsanız, etek boyunu kısa tutmaya çalışın. Mini etek giyebilirsiniz. Ancak mini etek giyemediğiniz durumlarda ise diz altının uzunluğuna denk gelebilecek şekilde etek giymeniz de, sizleri uzun gösterir.

 

Topuklu Ayakkabı

Topuklu ayakkabılar, her zaman sizleri uzun ve seksi göstermek için yaratılmış ayakkabılardır. Her daim kullanabilirsiniz.

Yüksek Belli Pantolon

Eğer uzun boylu gözükmek isterseniz, pantolon tercihinizi yüksek belli tercih edebilirsiniz. Bu sayede boyunuzu ve bacaklarınızı normalden daha uzun göstermiş olacaksınız.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın