Balık Burcu Erkeği Özellikleri

Bir erkekte olması gereken kriterler nedir, bir bakalım;

–       Mert

–       Dürüst

–       Kararlı

–       Cesur

–       İstikrarlı

–       Atak

–       Girişimci gibi çeşitli şeyler sıralanabilir…

Balık Burcu Erkeği Özellikleri

Balık Burcu Erkeği Özellikleri

Balık burcu erkeğine baktığımızda ise Sezgisel, Romantik, Hassas, Çabuk üzülen, Çabuk ağlayan, Kararlarını ortaya koymayan kişilerdir demekteyiz. Peki ya bu durum kötü müdür? Elbette ki hayır, kötü değildir. Herkesin erkek tercihi farklıdır… Her balık burcu erkeğinin de düşüncesi farklıdır. Ancak burada dikkat etmemiz gereken nokta, balık burcu narin yapıdadır. Her zaman isteklerini ortaya koymaz. Herkesin isteklerini her daim yapmak isteyen bir yapısı vardır.

Balık burcu erkeğinin her zaman verici bir yapısı vardır. Hiçbir zaman almasını bilmeyen bir kişiliği bulunur. Dolayısıyla birçok erkekte kazanma kaygısı vardır. Kadınlar ise kazanan erkekleri başarılı bulur. Ancak balık burcu ise kazanmakla alakası bulunmayan bir burçtur. Çünkü Balık burcuna sahip bir erkek, her zaman herkesin kazanmasını ister. Kendisi kaybetse bile karşısındaki insanların her daim kazançlı olmasını ister, bu şekilde yaşamını sürdürebilen güce sahiptir.

Bu nedenle balık burcu erkeğini ayrı bir yere koymalıyız. Bu dünya içerisinde varlığı değilmiş gibi gözüküyorlar… Balık burcunda “Ben” kavramı bulunmamaktadır. Balık burcu erkeği her zaman bensizlik içerisindedir. Balık burcu, her zaman kendi içinde yaşar, melankoliktir…

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın