Barbara Palvin Kimdir?

Sizlere her gün çeşitli biyografiler sunan www.kucukeniste.com blog sitemiz sayesinde birbirinden farklı isimleri her gün öğreniyorsunuz. Sizlerde bu isimlerle beraber merak ettiğiniz konularda ki düşüncelerinizi gidermiş oluyorsunuz. Birbirinden farklı ünlü isimleri sizlere tanıtmak için www.kucukeniste.com sitemizde bugün de farklı bir ünlüyü ele aldık. Sizlere aşağıda ünlünün ismini ve kim olduğuna dair çeşitli bilgileri sunmak istedik.

Barbara Palvin Kimdir?

Barbara Palvin Kimdir?

Kendisini ilk olarak ‘Turkcell Gece Bizim’ reklamlarında tanıdığımız, ‘manken olan barbara’ sözüyle ilgiyi üzerine toplamayı başarmış olan Barbara Palvin, reklamlardan tanınmıştır diye bilgi verebiliriz. Gerçekten Barbara Palvin kimdir? Barbara Palvin vikipedi bilgilerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Barbara Palvin, 8 Ekim 1993 doğumludur. Futbola merak sarmış diye parantez açarak bilgi sunmak istediğimiz manken Barbara Palvin, bir yandan da küçük yaşta şarkı söylemeye merak salmıştır. 13 yaşında ilk olarak Spur Magazine adlı yerde fotoğraflarda kendisini göstermeyi başarmıştır. Magazin dergilerinin birçoğunda kendisinin de yer aldığını görebiliriz. Bu şekilde tanınması da gerçekleşmiştir. Defineye ilk olarak 2010 yılında çıkmış olan Barbara Palvin, Milan Moda Haftasında çıkmıştır.

Kişisel Özellikleri
Mavi gözlü.
Boyu 1,70m.
Ölçüleri 83-58-89.
Ayakkabı numarası 38.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın