Bende Özledim Dizisi Bitti mi?

Dizilerle ilgili güncel haber bilgisini sunduğumuz www.kucukeniste.com ile bundan böyle istediğiniz her zaman dizilerle ilgili son dakika bilgilerine ulaşabileceksiniz. İstenilen haberleri bulabileceğiniz, yeni dizilerle ilgili bilgiler bulabileceğiniz www.kucukeniste.com, her zaman en güncel konuları ele alır ve bilgileri paylaşır. Siz de güncel dizilerle ilgili haberlere ulaşmak adına KucukEniste.Com sitesini tercih edebilir ve keyifle haberleri okuyabilirsiniz.

Bende Özledim Dizisi Bitti mi?

Bende Özledim Dizisi Bitti mi?

Bende Özledim dizisi, Ali Atay, Serkan Keskin ve Osman Sonant gibi ünlü isimlerin başrol oyunculuğunda devam eden bir diziydi. Gezi parkı olayları nedeniyle TRT kanalından yayından kaldırılmış olan dizi, Star TV ekranlarında ‘Bende Özledim’ olarak geldi.

Star TV’de ki bu diziyle ilgili olarak yönetmenliğini Onur Ünlü yaparken, Senaryo ise Burak Aksak’a aittir. Diziyle ilgili olarak daha önce reytinglerde sıkıntı olduğuna dair dizi içerisinde bir konu işlenmişti. Ancak dizinin izlenme oranı televizyonda düşük olunca, finalle ilgili bölüm sayısı geldi!

Açıklama Twitter üzerinden yapılırken, 13. bölüm itibariyle Bende Özledim dizisi sona ereceğine dair bilgi verildi. Bende Özledim Dizisi 13. bölüm itibariyle final yaparak yayın hayatını bitirecek.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın