Bengisu Özenel Kimdir? – Çocuklar Duymasın’ın Duygusu Bengisu Özenel mi Olacak?

Çocuklar Duymasın dizisinden yeni ayrılan Çocuklar Duymasın Duygu’su rolünü üstlenecek oyuncu ise Bengisu Özenel olacaktır. Yeni bölümlerde yakın zaman içerisinde ekranlarla buluşacak olan Bengisu Özenel, Çocuklar Duymasın Duygu rolünü üstlenecektir.

Bengisu Özenel Kimdir? - Çocuklar Duymasın'ın Duygusu Bengisu Özenel mi Olacak?

Bengisu Özenel Kimdir? – Çocuklar Duymasın’ın Duygusu Bengisu Özenel mi Olacak?

Yeni sezona başlamasıyla birlikte 25 yaşında ki Duygu karakterini canlandıran Hayal Garip, diziden ayrılmıştı. Diziden ayrılış sebebi ise hamile olması nedeni olarak biliniyordu. Bu nedenle de diziden ayrılan ve dizi içerisinde iş yaşantısı nedeniyle Kuzey Irak’a gönderilen Duygu, Bengisu Özenel oyuncusuyla tekrardan geliyor…

Genç oyuncu hakkında biyografi açısından pek fazla bilgi bulunmasa da kendisini yakın zaman içerisinde Çocuklar Duymasın Duygu rolüyle tanımaya başlayacağız. Hafta içi her gün Fox TV ekranlarında izleyeceğimiz Çocuklar Duymasın yeni bölümünde Bengisu Özenel Duygu karakterini canlandıracaktır.

Etiketler: , , , , , , ,

“Bengisu Özenel Kimdir? – Çocuklar Duymasın’ın Duygusu Bengisu Özenel mi Olacak?” için 2 cevap

  1. Duygu diyor ki:

    Vay be… Gerçekten duygu da gitti. 3. duygumuz geliyor gelsin bakalım kimmiş neyin nesiymiş nasıl bir oyunculuk sergileyecek izleyip görelim. Ne var ne yok göreceğiz yakın zamanda :)

  2. Sevcan diyor ki:

    Severdim eski duyguyu… Küçüklüğümden beri izlerim şu Çocuklar Duymasın’ı. Valla gerçekten 3. duygu geliyor şaka gibi ya… Neyse gelsin de dizi bölünmesin. Tüm aileler gibi bunlarda bir arada olsun. Allah herkesin ailesini bir arada tutsun bozulmasın aileler… Saygılar sevgiler arkadaşlar :)
    Kucuk Enişte!!!

Bir Cevap Yazın