Beren Saat’in Gelinliği

Geçtiğimiz günlerde sizlerin de bildiği üzere Beren Saat, uzun zamandır birlikte olduğu Kenan Doğulu ile dünya evine girdi. Evlenen çiftlere öncelikle uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu olabilecekleri bir birliktelik diliyoruz. Evliliklerini Los Angeles Malibu’da gerçekleştiren çift, kumsalda yaptıkları bir düğün merasimi ile beraber aileler ve yakın dostlarıyla birlikteydiler.

2,5 yıldır birlikte olan Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti, sonunda evliliği gerçekleştirdiler. Aşağıda sizlerle paylaşacağımız güzel bir fotoğraf bulunuyor, bu çiftin mutluluklarını simgeleyen fotoğraf… Fotoğrafta dikkat çekmenizi istediğimiz nokta Beren Saat’in gelinliği olmuştur. Kabarık gelinlik modellerinden biraz daha uzak olan bu modelde sadelik gerçekten ön planda duruyor.

Yeni model olarak görülen bu gelinlik; sadeliği, zarifliği ve modern görünüşü ortaya koymuştur. Çok fazla kabarıklığı olmayan, çok fazla süsü, kurdelesi olmayan bu gelinlik ile yeni modeller yakın zamanda gelecek, türeyecektir diye düşünüyoruz. Böylelikle gelinlikler bundan böyle daha bir havalı, daha bir kabarık olmaktan uzak olup, Beren Saat’in giydiği gelinlik gibi biraz daha sadeliğe kaçacaktır diye düşünmekteyiz.

Beren Saat’in Gelinliği

Beren Saat & Kenan Doğulu Evliliği

Beren Saat & Kenan Doğulu Evliliği

Beren Saat'in gelinliği

Beren Saat’in gelinliği

Beren Saat'in 2014 Gelinliği

Beren Saat’in 2014 Gelinliği

Etiketler: , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın