Beşiktaş – Kasımpaşa Maçı Tekrar Oynanacak!

Güncel spor bilgisini her zaman olduğu gibi bugün de son dakika olarak sizlere www.kucukeniste.com aracılığıyla sunacağız. Bugün ki kucukeniste.com spor kategorisine baktığımızda güncel bir Beşiktaş maçıyla alakalı bir gelişmeden, son dakika gelişmesinden bahsetmek istiyoruz. Ayrıntılı bilgiyi aşağıda bulabileceğiniz gibi kucukeniste.com ana sayfasından da bulabilirsiniz.

Beşiktaş - Kasımpaşa Maçı Tekrar Oynanacak!

Beşiktaş – Kasımpaşa Maçı Tekrar Oynanacak!

Beşiktaş – Kasımpaşa maçıyla ilgili olarak Türkiye Futbol Fedarasyonu bugün itibariyle kararını aldı ve maçın tekrarına karar verdi. Kasımpaşa stadında oynanan Kasımpaşa – Beşiktaş maçı tekrar oynanacak olup, TFF Basın Sözcüsü olan Mete Düren, konuyla ilgili olarak bu maçın tekrar edileceğine dair açıklama da bulundu.

Takımlar, mücadele ile ilgili olarak aynı kadroda sahada olacak olup maçın aynısı tekrarlanacaktır. TFF Yönetim Kurulu’nun Spor Toto Süper Lig’te ki geçtiğimiz haftalarda son dakikalarda seyircinin sahaya atlamasıyla yarıda kesilen Kasımpaşa – Beşiktaş maçının tekrar oynanacağına dair karar aldı. Sizlere bunu 12 Ocak 2014 tarihiyle beraber kucukeniste.com adresimizden sunuyoruz.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın