Beyaz Show 6 Haziran Konukları

Kanal D ekranlarında her Cuma vazgeçilmez programlardan birisi olan Beyaz Show, bu hafta da evlerimize şenlik getirmeye geliyor! Haftalık takip ettiğimiz ve izlediğimiz Beyaz Show bu hafta konukları kimlerdir? sorusu sosyal ağlarda baktığımızda çokça soruluyor. Bizlerde sizlere bununla ilgili araştırarak bilgi edinmeye çalıştık ve sizlere Beyazıt Öztürk’ün sunumuyla Beyaz Show ile ilgili konukların kimler olduğuyla ilgili bilgi vermek istiyoruz.

Her hafta birbirinden farklı ünlülerin davet edilmesiyle beraber Ailecek izlenebilecek bir program olan Beyaz Show konukları 6 Haziran‘da kimler olacaktır, merak ediliyor. Bununla ilgili sizlere aşağıda genel bir bilgi vermeye çalıştık. Umarım sizler de 6 Haziran 2014 Beyaz Show’u kaçırmadan istediğiniz şekilde evinizde, rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Beyaz Show 6 Haziran Konukları

Beyaz Show 6 Haziran Konukları

Senelerdir izlenilen ve reyting rekorları kıran Beyaz Show, Beyazıt Öztürk tarafından sunuluyor. Kanal D ekranlarının vazgeçilmezi olan Beyaz Show için sizlerde yerinizi almak için hazırladıysanız kendinizi ve en kısa zaman içinde konukları öğrenmek istiyorsanız buyrun efendim…

Beyaz Show 6 Haziran Konukları Kimlerdir?

Mayıs ayının son haftasında bildiğiniz üzere yayınlanan Beyaz Show konuklarına baktığımızda İsmail Baki Tuncer, Miss Turkey güzellikler, Funda Arar harika bir gece yaşatmıştı. Hal böyle olunca Beyazıt Öztürk’te gerçekten Miss Turkey kızlarıyla güzel bir geceyi bizlere sundu. Bu hafta ki 6 Haziran Beyaz Show konuklarının kimler olacağıyla ilgili şuanda konuk listesi açıklanmamıştır. Açıklandığında sitemizde sizlere isimleri sunmaya çalışacağız.

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın