Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu, son zamanlarda tercih edilen ve reklamlarda çokça gördüğümüz bir meslek yüksekokuludur. Çokça gördüğümüz reklamlarda bizlere sunulan hizmetlerin neredeyse tamamını verdiğini gördüğümüz, yorumlardan okuduğumuz Beykoz Lojistik MYO ile sizlerde iyi bir eğitim alarak, kendi meslek grubunuzda başarılara imza atabilirsiniz. Hatta MYO mezun olduktan sonra da iyi bir yurtdışı eğitimi ile lisansınızı tamamlayabilirsiniz.

Türkiye Lojistik Araştırmaları ve Eğitimi Vakfı (TÜRLEV), Beykoz’da ki bu MYO eğitim yerini 2008 yılında kurmuştur. BLMYO, sadece gündüz değil gece eğitimi (2. öğretim) de sunmaktadır. Böylelikle çalışan öğrencilerini de tercihlerde yazmasını beklemekte ve eğitim vermektedir. Tabi ki sadece gündüz ve 2. öğretim değil bunların yanı sıra uzaktan eğitim gibi programlarda bulunuyor. Ayrıca uzaktan eğitim ile alınan diplomanın, gündüz eğitimiyle alınan diploma arasında herhangi bir fark olmadığını BLMYO yetkililerinin açıkladığını da bildirmeliyiz.

BLMYO, sizlere eğitim dilini seçme hakkı da sunmaktadır. İster İngilizce isterseniz de Türkçe eğitim alabiliyorsunuz. İngilizce eğitimi almak isteyenler için, İngilizce hazırlık sınıfı da mevcuttur. BLMYO Bölümleri şu şekildedir:

Bilgisayar programcılığı,
Pazarlama ve dış ticaret,
Dış ticaret,
Enerji tesisleri işletmeciliği,
Halkla ilişkiler ve tanıtım,
Ulaştırma hizmetleri,
Deniz ve liman işletmeciliği,
Sivil hava ulaştırma işletmeciliği,
Yabancı diller ve kültürler,
Uygulamalı İngilizce ve çevirmenlik,
Yönetim ve organizasyon,
İşletme yönetimi
Lojistik

BLMYO, Yurtdışı Erasmus olarak da öğrencilerine bir ayrıcalık sunmakta ve öğrenci değişimi için sizlere yurtdışında lisans tamamlama imkanı vermektedir. Ayrıca, bu meslek yükseokulunu tercih eden öğrencilerine %25 ve %50 gibi burslarda vermektedir.

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın