Bilgisayardan Instagram’a fotoğraf nasıl yüklenir?

Instagram, tüm dünyaca kullanılan ve ünlü bir sosyal mecralardan biridir. Günümüzde böylesine değerli bir mecra varken, insanlar fotoğraflar paylaşır ve sosyal olmak adına birbirinden farklı arkadaşlarını da hesaplarıyla takip ederler. Karşılıklı takipleşme neticesinde ise kaliteli sonuçlar ortaya çıkar.

Fotoğraf konusunda iyiyseniz ve fotoğraf makinenizden çıkarttığınız, bilgisayara aktardığınız fotoğrafları Instagram’a yüklemek için kullanabileceğiniz kaliteli bir program var. Bu programı deneyerek siz de fotoğraf makinesinden bilgisayara, bilgisayardan da telefona fotoğraf yükleme zahmetine katılmadan direkt olarak fotoğraflarınızı Instragram hesabınıza yükleyebilirsiniz.

Çağımızın popüler fotoğraf ve video paylaşım ağı olan Instagram’a bilgisayardan fotoğraf atma işlemi için gerekli programın adı Gramblr adında ki programdır. Bu program sayesinde siz de bilgisayardan direkt Instragram hesabınıza fotoğraf yükleyebilirsiniz.

bilgisayardan instagrama foto yukle gramblr

bilgisayardan instagrama foto yukle gramblr

Gramblr ile Instagram’a Bilgisayardan Fotoğraf Yükleme Nasıl Yapılır?

Gramblr programını indirmek için resmi sitesini kullanmanızı öneriyoruz. Bu sayede hem güvenli hem de sorunsuz olarak bu programı indirmiş olabilirsiniz. Programı indirdikten sonra bilgisayarımıza kuruyoruz. Ardından Gramblr hesabı alıyoruz, ücretsiz olarak.Kayıt esnasında da gerekli boşlukları dolduruyoruz ve Instagram hesabınıza fotoğraf yüklemek için programın arayüzü açılacaktır.

Gramblr İle Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Atma Videolu Anlatım

Fotoğraf yüklemek için videolu anlatım, Gramblr resmi sitesinden alıntı yapılarak paylaşılmıştır:

 

Gramblr İle Bilgisayardan Instagram’a Video Yükleme Videolu Anlatım

Gramblr ile Instagram hesabınıza video paylaşımınızı bilgisayardan kolaylıkla yapmak için basit videolu anlatım şu şekildedir:

 

Gramblr İle Bilgisayardan Instagram’a Video Yükleme Resimli Anlatım

Gramblr sayesinde bilgisayarınızdan Instagram’a kaliteli fotoğraflarınızı yükleme işlemi aşama aşama aşağıda resimli olarak anlatılmıştır:

gramblr aşama 1

gramblr aşama 1

gramblr aşama 2

gramblr aşama 2

gramblr aşama 3

gramblr aşama 3

gramblr aşama 4

gramblr aşama 4

gramblr aşama 5

gramblr aşama 5

gramblr aşama 6

gramblr aşama 6

gramblr aşama 7

gramblr aşama 7

gramblr aşama 8

gramblr aşama 8

gramblr aşama 9

gramblr aşama 9

 

Etiketler: , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın