Bir Milyon Kimin Yarışması

 

Show Tv, geçen sezon pek etkili olamayan bir kanaldı. Hatta ve hatta bu kanalla ilgili çeşitli battı, batacak şeklinde de birçok haberler okumuştuk. Ardından ihaleye verilmesiyle birlikte Show TV canlandı ve şuanda yepyeni dizileri satın almasıyla birlikte; harika yeni dizileri de bizlere bu sezon sunuyor.

Bu sezon Show TV’nin sadece dizi olarak değil birbirinden keyifli yarışmaları da satın aldığını ve hatta yepyeni yarışmalar çıkartmakta olduğunu biliyoruz. Bunlardan birisi de Show Tv Bir Milyon Kimin? Yarışmasıdır. Çok farklı bir yarışma stili olan bu yarışmada, sizlere sorulacak olan soruları aslında sizler önceden biliyor olacaksınız.

HaberTürk ile Show TV’nin ortak olacağı bir yarışma olan Bir Milyon Kimin yarışmasıyla birlikte yarışmacılara bir kitap verilecektir. Bu kitabı aslında sizler Habertürk gazetesiyle alıyorsunuz. HaberTürk Gazetesi, 1 Eylül 2013 pazar günü ek olarak yayınlayacağı kitaba siz de sahip olduktan sonar bu yarışmaya hemen başvuru yaparak, başvuru formunu doldurup yarışmaya katılmak için hak kazanmış olabilirsiniz.

1 Eylül 2013 pazar günü sahip olacağınız bu kitap içerisinde toplamda 10 bin adet soru vardır. Soru – cevap şeklinde bilgiler verilmekte olup bu sorular, sizlere yarışmada sorulacaktır.

Her hafta birbirinden keyifle ve eğlenceli bir şekilde izleyeceğimiz bu yarışma toplamda 13 hafta sürecektir. Bu 13 hafta boyunca birbirinden farklı yarışmacılara, bambaşka sorular yöneltilecektir. Her hafta bir tane o haftanın birincisi çıkacaktır. 13 hafta sonunda 31 Aralık 2013 tarihinde yapılacak olan büyük finalde bu birinci olan yarışmacılar yarışacak olup o gün birinci olarak kazanan 1.000.000 TL’nin sahibi olacaktır.

Bu Yarışmaya Kimler Katılabilir?

Bu yarışmaya Habertürk gazetesinin 1 Eylül 2013 pazar günü gazeteyle birlikte paylaşacağı ekte ki kitabı alan herkes katılabilir.

Kitapta Neler Var?

Kitap, Bir Milyon Kimin? yarışmasında sorulacak soruları içeriyor. Ayriyeten soruların cevapları da yazılmaktadır.

Yarışmanın detaylarını öğrenmek ve başvurular için Bir Milyon Kimin Yarışmacı Sitesine giriş yaparak detayları öğrenip, Başvurularınızı yapabilirsiniz.

 

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın