Birol Güven’den İlişki Tamircisi Dizisi Geliyor!

Çocuklar Duymasın Yapımcısı Birol Güven, Mint yapım tarafınca hazırlanan yepyeni bir diziyle tekrardan ekranları başına geliyor… ‘İlişki Tamircisi adlı bir diziyle tekrardan ekranlara gelecek olan Yapımcı Birol Güven, günümüz şartlarında en iyi dizilerle yarışacak gibi duruyor.

Birol Güven'den İlişki Tamircisi Dizisi Geliyor!

Birol Güven’den İlişki Tamircisi Dizisi Geliyor!

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirecek olan Yapımcı Birol Güven, İlişki Tamircisi dizisinde farklı bir konsept ile ekranları başında olanlarla buluşacak. Dizi, canlı olarak yayına sunulacak. Böylelikle dizi bir yandan canlı sürdürülürken, bir yandan diziye katılma olanağı da izleyiciler bulabileceklerdir.

İlişki Tamircisi, yakın zamanda Türkiye’de dizi sektöründe farklılık yaratacak gibi duruyor. Canlı yayın ile beraber, diziye katılabilecek olan seyirciler olabilecek, aynı zamanda dizinin yayın saatinde ekrana çıkabileceksiniz. Şuan için çalışmalar ve yapımla ilgili işlemler devam ederken, dizinin hangi kanalda yayına gireceğiyle ilgili net bir bilgi paylaşımı yapılmamıştır. Dizi hangi kanalda yayınlanacağına dair bilgi paylaşıldığında sizlere de buradan bilgiler vereceğiz.

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın