Bisquitte – Küçükpark/İzmir

İzmir’e geldiğinizde, İzmir’in güzel ilçelerinden birisi olan Bornova’da hoş bir vakit geçirmek adına Bisquitte adlı mekana gelebilirsiniz. Arkadaşlarınızla keyifli sohbet edebileceğiniz, bulunduğunuz ortam içerisinde ki dizayn ve sizlere sunulan hizmetlerin konsepti gerçekten sizlerin hoşuna gidecektir diyebiliriz.

Bisquitte - Küçükpark/İzmir

Bisquitte – Küçükpark/İzmir

Çünkü Bisquitte, İzmir’in Bornova ilçesinde Küçükpark’ta bulunan hoş, keyifle vakit geçirebileceğiniz bir mekandır. Burada gerçekten istediğiniz şekilde güzel vakit geçirebilir, keyifle zamanınızı arkadaşlarınızla beraber eğlenerek bitirebilirsiniz.

Herhangi en ufak bir şikayetinizde bile sizlere ekstra ikramlar ile telafi etmek üzere bir şeyler çabalayan Bisquitte, gerçekten gidilebilir İzmir’de ki en güzel mekanlardan birisidir.

Bir gün buraya geldiğinizde, hoş bir kahvaltı yapabilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber buraya gelebilir ve güzel kahvaltının tadını çıkartabilirsiniz. Bunun dışında burada gerçekten istediğiniz şekilde Kahve keyfi yapabilir, öğlen yemeğinizi yiyebilirsiniz. Sizlere sunulacak olan istediğiniz lezzetlerle beraber gelecek olan sunum, sizin hoşunuza gittiği gibi gerçekten de masanızın şık durmasını sağlayacaktır.

Sizin de eğer bir gün yolunuz Küçükpark’a düşerse, burada Bisquitte adlı mekanı tercih edebilir; İster restoran olarak isterseniz de Cafe olarak buraya gelebilirsiniz.

Bisquitte Sıra Dışı Bazı Konseptler

Bisquitte bisküvili pasta

Bisquitte bisküvili pasta

Bisquitte cheseecake

Bisquitte cheseecake

Bisquitte iki yüzlü kupası

Bisquitte iki yüzlü kupası

Bisquitte kahvaltı

Bisquitte kahvaltı

Bisquitte pasta

Bisquitte pasta

Bisquitte türk kahvesi

Bisquitte türk kahvesi

Bisquitte – Küçükpark/İzmir İletişim Bilgisi

Adres: Süvari Cad. No:58/A Küçükpark (Süvari Caddesi No: 58), İzmir
Telefon NO: +90 232 339 8070

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın