Bitstrips Nedir – Bitstrips Photos

Facebook gibi bazı sosyal ağlarda arkadaşlarınızın paylaştığı çeşitli karikatürler vardır belki. Bunları genel olarak yapan bir program var: Bitstrips Photos.

Peki tam olarak Bitstrips Photos nedir? Bitstrips Photos ne işe yarar? Bitstrips Photos nasıl yapılır? Bitstrips Photos hangi telefonlarda çalışır? İşte bu gibi soruların tamamının cevabını sizlere aşağıda paylaştık.

Bitstrips Nedir - Bitstrips Photos

Bitstrips Nedir – Bitstrips Photos

Resminizin karikatürünü yapmak için kullanabileceğiniz, hazır bir program olan Bitstrips Photos, günümüz teknolojisinde en iyi fotoğraf ve resimleri karikatüre çevirebileceğiniz eğlenceli görsel programlardan birisidir.

Bundan böyle sizlerde kendi fotoğraf ya da resimlerinizin karikatürlerini Bitstrips Photos programıyla çizebilir, çeşitli sosyal paylaşım sitelerinde paylaşımlarınızı yapabilirsiniz. Bu program, cep telefonlarında çalışır. Şuan için hem Android hem de iOS’ta çalışmaktadır.

Programı indirmek için AppStore kullanılabildiği gibi Android Market’te kullanılarak Bitstrips Photos programını telefonunuza ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.

Bitstrips Nedir - Bitstrips Photos

Bitstrips Nedir – Bitstrips Photos

Etiketler: , , ,

“Bitstrips Nedir – Bitstrips Photos” için 2 cevap

  1. Gözde Güngör diyor ki:

    Ben galaxy ace kullanıcısıyım ancak rootladım telefonumu ve jelly bean yaptım . telefonuma kuruyorum ancak çalıştırmıyor. armv6 sı falan varmıdır yada androidlemi alakalıdır ?

Bir Cevap Yazın