Blanc Café – İzmir

İzmir’ gelindiğinde mutlaka uğranılması gereken, nadir ve ayrı bir güzellikte ki yerlerden birisidir, Blanc Cafe. Buraya geldiğinizde, keyifle yemek yiyebilir ya da tatlı keyfi yapabilirsiniz. Buranın tatlılarının güzel olduğunu söyleyebiliriz.

Blanc Café - İzmir

Blanc Café – İzmir

Arkadaşlarınızla, çeşitli sohbetler yapmak adına, sohbet – muhabbet olması için bir değişiklik olsun diye de bu mekanda bulunabilirsiniz. İçkili bir mekan olan Blanc Café, Şarap içmek için gerçekten muazzam bir yerdir. Yemekleri de şaraba ayrı bir yerden eşlik edeceğinden dolayı, sizlere güzel bir gece yaşatacağından emin olabilirsiniz.

İstenildiği takdir de her zaman gidilebilir güzel, nadide yerlerden birisidir Blanc Café. İzmir’de Alsancak’ta bulunan Cafe, aynı zamanda size ayrı bir kordon keyfi sunar. Bu da bulunduğu konumla da misafirlerinin her zaman gelmesini sağlayacak bir diğer etkendir.

Kordon eşliğinde sizlerde güzel bir zaman geçirmek, güzel bir gece geçirmek adına istediğiniz her zaman Blanc Cafe’ye gelebilir ve buranın keyfiyle beraber kordon keyfini de yaşayacağınız gibi, denize karşı şarabınızı minik minik yudumlarken, önünüzde ki istediğiniz yemeğinizin de sizlere deniz ve şarap keyfinizle beraber eşlik etmesi, muazzam güzellikte olacağından emin olabilirsiniz.

Blanc Café – İzmir İletişim Bilgisi

Adres: Doktor Mustafa Enver Bey Caddesi (Plevne Bulvarı), 35220 İzmir
TEL NO: +90 232 463 3497

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın