Bodrum Mantı – Arnavutköy

Bodrum Mantı, adından da anlaşılacağı üzere keyifle yenilecek mantı çeşitlerinin bulunduğu bir mekandır. Ancak burada mantı dışında kahvaltı da yapılabilmektedir. Hem de lezzetti kahvaltıları bulunmaktadır. Bir gün gittiğimiz ve arkadaş grubuyla tükettiğimiz kahvaltı sonrasında, mekan ve lezzet hakkında ki yorumlarımı sizlere aktarmak istiyorum.

Bodrum Mantı’da kahvaltı yapılabilinir mi? Evet, yapılır. Serpme kahvaltı çeşitleri bulunan bu mekanda, toplamda 2 kişilik menü 40 TL gibi çok ucuz fiyatta, kahvaltımızı yaptık diyebilirim. Hem mekanın yeri hem de karşısında ki deniz manzarası, gerçekten bu fiyata göre çok çok ucuz…

Normal bir lezzete sahipti, Serpme kahvaltı. Kaymaklı bal, salam, peynir çeşitleri, zeytin, domates vs. diye çeşitler serpme olarak hazırlanmıştı önümüze. Bunun yanında verilen çay ikramları, sınırsızdı. Menüde ki çaylar sınırsız yani. Tabi biz ekstra bir de Sucuklu menemen istemiştik. Gerçekten tadı lezzetli ve güzeldi diyebilirim.

Son olarak kahvaltının ardından Türk kahvelerimiz geldi ve bu Türk kahveleri, ikram edildi. Kendilerine buradan teşekkür ediyorum. Arnavutköy’de ki şubesi olan Bodrum Mantı, şuan için kahvaltı olarak onay notumu aldı diyebilirim. İlerleyen günlerde yine bu mekana uğrayıp, “Kesinlikle tadılmalı!” denilen mantı çeşitlerinden tatmak istiyorum.

Bodrum Mantı’nın Arnavutköy’de ki Şubeden Kahvaltı Özel Kareler:

bodrum_manti_1

bodrum_manti_2

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın