Boğa Burcu Erkeğinin Özellikleri

Erkekler için burçlar olarak ayrıcalık yaptığımızda en başa konulabilir özelliği olan burçtur, Boğa burcu. Boğa burcu erkeği olarak baktığımızda bir erkekten beklenen birçok başarı vardır. Erkeğin iş yaşamı içerisinde başarılı olması istenir… Estetik değerlerinin güçlü olmasını istersiniz… Eşine ve ailesine bağı olmasını istersiniz… İşte tüm bu özellikler Boğa burcunda vardır. Birçok meseleyi pratik zekasıyla ve kendi pratikliğiyle halledebilmektedir.

Boğa Burcu Erkeğinin Özellikleri

Boğa Burcu Erkeğinin Özellikleri

Aynı zamanda çok iyi şekilde bütçesini de ayırmasını bilir. Para konusunda tutumlu olmasını, dikkatli olmasını bilir. İyi kazanmasını bilir ve yerinde harcamasında da başarılıdır. Eğer bir Boğa erkeğiyle birlikteyseniz, geleceğiniz açısından rahat olabilirsiniz. Boğa erkeği, çok tutucu gibi gelebilir ancak gerçekte gereksiz harcama yapmadığı için gelecekte her zaman güvende olmanızı sağlamaktadır.

Bir boğa erkeği, yaz tatillerinde düşünceleri de farklıdır. Yaz tatilinde herkes gibi düşünmez. Örneğin bir başka kişinin tatil hayalinde “yat kiralamak” varken, Boğa burcu erkeği ise yaz tatili için bir yat satın almak ister ve bu yatla birlikte keyifli tatiller yapmak ister. Ve sonunda da bunu başarmaktadır diyebiliriz.

Aklına koyduğunu gerçekten yapmak isteyen ve yapan bir burca sahiptir, Boğa burcu erkeği. Kadınlara karşı çok iyi konuşabilmektedir. Boğa burcu boğaz bölgesidir ve istediklerini iyi ifade edebilmektedir. Gerçekten ses tonları da hoştur. Ancak çok kontrolcü olması, her şeyi bilmek istemesi, maalesef bazen bıktırabilir… Yerine göre azgın boğa yerine göre de oturan boğa olmaktadır… Boğa burcu erkeğiyle yaşayan kadınlar, bu tekdüzeliğe bir şekilde alışmalıdır. Boğa burcu erkeğiyle birlikte olacaksanız eğer, kesinlikle bir boğa burcu erkeğini kızdırmamaya çalışın.

 

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın