Bu Yıl Hangi Marketler Yılbaşı Sepetleri Çıkartıyor?

Her yılın Kasım, Aralık ayı geldiği vakit insanların akıllarına gelen sorulardan biri de marketlerde bu yıl yılbaşı sepeti olacak mı tereddüt durumu oluyor. 2011 yılından bu yana tartışılan ve en sonunda geçen yıl bu konu üzerine gelen alkollü yılbaşı sepetleri yasaklanma durumu ile alakalı ekşisözlük’te  çok kez tartışılmıştı. Konunun en son nereye vardığı ise meçhul…

Fakat alkollü veya alkolsüz fark etmeksizin yılbaşı sepetlerine baktığımız zaman, hangi marketlerde çıkartılacak ya da çıkacağı konusunda bizler bir yazı hazırlamak istedik. Sizlere de bu noktada aşağıda genel olarak hangi marketlerde yılbaşı sepeti olacak, olmayacağı konusunda genel olarak bilgi vermek istiyoruz.

2017 yılbaşı sepetleri

2017 yılbaşı sepetleri

Migros Yılbaşı Sepetleri 2017’de Çıkacak mı?

Yılbaşı sepeti denilince tartışılmaz olarak ilk akla gelen isim, Migros marketlerdir. Bu marketlerin en çok sevilen avantajı ise, özel olarak turuncu kampanyalar yapmasıdır. Bunların yanı sıra birçok kesim, Aralık ayında Migros’a gelir ve yılbaşına öze olarak çıkartılan yılbaşı sepetlerinden birini satın alarak, evine gider…

Her yıl olduğu gibi bu yılda da öngörülen nokta, Migros yılbaşı sepetlerini çıkartacak olmasıdır. Merakla beklenen yılbaşı sepeti ise küçük ve büyük paketler olarak çıkartılmakla beraber, çıktığında da detaylar yine sitemizde yer alacaktır.

Carrefoursa Yılbaşı Sepeti: Seçenekler arasında göreceğiniz yılbaşı sepeti denilince akla gelen marketlerden biri de CarrefourSA oluyor. Günümüzde, en iyi market olarak bilinen ve birçok yerde zincir şeklinde ki marketleriyle bilinen CarrefourSA’da her yıl olduğu gibi bu yılda da ilgiyle beklenen yılbaşı sepetleriyle ilgili Aralık ortasında marketlerde ilgili yılbaşı sepetlerini bulabileceğiniz bir gerçektir.

2017 Kipa Yılbaşı Sepetleri: En iyi market zincir arasında Kipa marketlerinde, geçtiğimiz yıllarda sekmeden her yıl yılbaşı sepetleri çıkmıştı. Bu yılda da yine her yıl olduğu gibi Aralık ayının 2. Haftasında Kipa yılbaşı sepetini çıkartacaktır. Bu tarihe göre siz de kendinizi ayarlayabilirsiniz.

Tansaş Yılbaşı Sepetleri 2017: Ne yazık ki Tansaş, yakın zaman önce (2016) Migros ismiyle değiştirildi. Artık yakın zaman önce sektörden çekilen artık tüm şubelerini Migros’a bırakarak, artık Tansaş gördüğümüz her yerde yılların Tansaş’ı değil; Migros’u var olacaktır. Bu nedenle Tansaş yılbaşı sepeti yerine Migros yılbaşı sepetlerini siz de Aralık ortasında Migros marketlerine ulaşarak satın alabilirsiniz.

 

 

Etiketler: , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın