Café Reci’s – Konak/İzmir

İzmir’in bir Karşıyaka’sı vardır bir de Konak’ı vardır… Bugün Konak taraflarında Güzelyalı’ya gidiyoruz! Güzelyalı taraflarındaysanız eğer burada hemen Göztepe köprüsünü göreceksiniz. Buraya geldiğinizde eğer arabayla geldiyseniz hemen sol tarafınızda çeşitli cafeler bulunacaktır. Cafe Reci’s‘e gelerek, burada harika bir zaman geçirebilirsiniz.

Her ne kadar adı Cafe olarak geçse de burada leziz yemekler yiyebilirsiniz. Birçok lokantaya taş çıkartabilecek konseptlere sahip olan bu yerde güzel bir yemek keyfi yapabilirsiniz. Dilerseniz buraya gelerek alkollü içecekler de alabilir, arkadaşlarınızla keyifli zaman da geçirebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz her zaman hem arkadaşlarınızla beraber sohbet edip oturmak adına buraya gelebilir hem de yemek yeme aktiviteleriniz için bu cafeye ulaşabilirsiniz.

Café Reci's - Konak/İzmir

Café Reci’s – Konak/İzmir

İzmir’deyseniz eğer, Güzelyalı taraflarında gidilebilir en nezih yerlerden birisi olarak anılan Cafe Reci’s Güzelyalı‘da ki yeriyle gerçekten taş çıkartıyor. Çalışan personellerin güler yüzlü olması, sıcak ve samimi davranması da burada ki havayı biraz daha güzelleştiriyor.

İster kahvaltı ister kahve keyfi, isterseniz de bir öğlen yemeği bir akşam yemeği adına burada harika bir zaman geçirebilirsiniz. Sizler için Cafe Reci’s iletişim bilgilerini aşağıda not ettik.

 

Café Reci’s – Konak/İzmir İletişim Bilgileri

Adres: Mithatpaşa Cd. No:1096/A Konak, 35290 İzmir
Tel NO: +90 232 224 0831

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın