Çalıkuşu Yeni Bölüm Neden Yayınlanmadı?

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen gibi önemli isimlerin başrol olduğu Kanal D ekranlarında her hafta Salı geceleri izlediğimiz Çalıkuşu dizisi 18 mart günü neden yayınlanmadı? 18 Mart Çalıkuşu dizisi yok mu? gibi sorular akıllara takılırken, dizinin yayından kaldırılıp kaldırılmadığıyla ilgili de meraklı sorular devamlı soruluyor.

Çalıkuşu Yeni Bölüm Neden Yayınlanmadı?

Çalıkuşu Yeni Bölüm Neden Yayınlanmadı?

Hal böyle olunca Çalıkuşu dizisi bu hafta neden yok? sorusuna cevabı vermek üzere ufak araştırma yaparak net bir cevap vermek istiyorduk sizlere.

Çalıkuşu, reytinglerin düşüşü nedeniyle yayında kalmak adına mücadele veriyor. Ancak dizinin izleyicisi kitlesi her ne kadar dışarıdan çok fazla gözükse de, aslında rakiplerine göre Kanal D ekranlarına pek fazla reyting sağlayamıyor. Haftalardır yayında olmadığı gibi aynı zamanda dizinin saatinde de değişiklik yapılmıştı, biliyorsunuz ki…

Çalıkuşu dizisi yeni bölümü bu hafta maalesef yayında olmayacaktır. 18 Mart günü Çalıkuşu dizisi yayına alınmadığı gibi, dizinin yayında olmamasının en büyük nedeni olarak bugün dizilerin reytinglerinin oranlarının düşük olacağı tahmin ediliyor. Nedeni ise direkt olarak Star TV’de bu akşam oynanacak olan Galatasaray – Chelsea maçının etkili olacağıyla ilgili tahminler bulunmaktadır.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın