Celal ile Ceren

Togan ve Şahan Gökbakar, bir süredir Recep İvedik serisi yapıyordu. Tam Türk tipi olan Recep, seyircilerini yaptığı komik ve tuhaf hareketleriyle güldürmeyi başarıyordu. Recep İvedik karakterini canlandıran Şahan Gökbakar, şimdi de yepyeni bir film ile karşımıza bu sezon çıktılar: Celal ile Ceren.

Başrolleri Şahan Gökbakar ile Ezgi Mola’nın paylaştığı Celal ile Ceren izlenebilir bir film diyebiliriz. Filmin konusu hakkında şöyle bir şey belirtebiliriz; Aşk ilişkileri hakkında genel bir noktaya değiniyorlar. Ancak bu genel nokta, devamlı eğlenceli olarak beyaz perde de yansıyor ve bizleri oldukça çok güldürüyor.

30 yaşlarında olan Celal, Karaköy ilçesinde elektrikçilik yapmaktadır. Sevgilisi Ceren ise yine aynı yaşta 30 yaşında olup, 30 yaşının vermiş olduğu bir stres içerisindedir. Ayrıca mobilya mağazasında çalışmaktadır. İkilinin ilişkisi 6 yıllıktır! Celal, bir partiye gitmek ister. Arkadaşının veda partisi… Ancak Ceren bu duruma bozulur. İzin vermez. Ancak Celal, 41 yalanla veda partisine gitmeyi başarır. Bunun üzerine olayı Ceren duyar ve Celal ile ayrılmak ister.

Birbirlerini sevseler de Ceren, Celal’den ayrılmakta kararlıdır. Maksadı, Celal’in burnundan azıcıkta olsa gelmesini istemesidir. Ancak Ceren’den önce Celal davranır ve Ceren’i terk eder. Bunun üzerine Celal, ilk başlarda bekarlığının keyifli olacağını ve rahat geçeceğini düşünürken, aslında hiçte beklemediği olaylar karşısında kalır. Ve her geçen gün olumsuzdur… Ceren’i özlemeye başlar!

Dizi bu döngüde devam etmektedir. Şahan Gökbakar ve Ezgi Mola’nın başrolleri paylaştığı Celal ile Ceren, keyifle seyredilebilecek bir filmdir.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın