Cem Yılmaz’ın Yeni Filmi: Pek Yakında

Cem Yılmaz, Türkiye’de gelmiş geçmiş en iyi oyuncu, en iyi komedyenlerden birisidir. Başarısıyla bulunduğu sektör içerisinde ismini her zaman zikrettirebilen yeteneklerden birisi olan Cem Yılmaz, 2014 yılıyla beraber yeni bir film çekimi gerçekleştirerek Ekim 2014’te çıkacak olan filminin çekimlerini her an sosyal medya ile paylaştı.

Türkiye’de gerçekten birçok başarıya imza atmış usta isim olan Cem Yılmaz, Pek Yakında filminin da sosyal medya da paylaştığı fotoğraflarına baktığımızda gerçekten çok sağlam bir filmi daha ortaya koyduğunu görüyoruz diyebiliriz. Vizyon tarihini de Ekim 2014 olarak belirleyen Cem Yılmaz, şuanda filmi bitirmiş bulunuyor.

Cem Yılmaz Pek Yakında Filmi

Cem Yılmaz Pek Yakında Filmi

Filmin tüm çekimleri biterken, şuanda tüm düzenlemeleri yapılarak filmin Ekim ayına kadar hazırlanması ve sinemaya dağıtımı bekleniyor. Gerçekten çok iyi bir film olacağını tahmin ettiğimiz, beklentilerimizin altına düşmeyeceğini tahmin ettiğimiz Cem Yılmaz’ın hem yönetmen olduğu hem de oyuncu olarak bulunduğu filmle ilgili olarak sizlere daha önceleri Cem Yılmaz’ın Yeni filmi adlı başlığında bilgi vermiştik. Aynı şekilde Cem Yılmaz Yeni Filmi Pek Yakında Oyuncuları başlığında da sizlere oyuncular hakkında bilgiler vermiştik.

Bu başlıkta da yine değerli bir bilgi paylaşımı yapmak istedik. Pek Yakında filmi çekilirken bir yandan da sosyal medya en iyi şekilde kullanılmaya çalışıldı. Pek Yakında filminin çekimleri esnasında görüntülerin birçoğu İnstagram’a yüklendi. Pek Yakında İnstagram hesabı üzerinden takipte kalırsanız, gerçekten filmin çekim esnasında neler yaşandığını da fotoğraflarla anlayabilirsiniz. Biz çok beğendik, umuyoruz ki sizlerde beğenirsiniz.

Etiketler: , , , , , ,

Bir Cevap Yazın