Cennet Mahallesi Yeniden Çekiliyor!

Bir zamanların en sevilen dizilerinden birisiydi, Cennet Mahallesi. Show TV ekranlarında haftalık olarak bizlerle buluşan Cennet Mahallesi dizisi, sezonu kapattıktan sonra hafta içleri günlük olarak belirli saatler aralığında Show TV ekranlarında bizlerle oluyordu.

Cennet Mahallesi Yeniden Çekiliyor!

Cennet Mahallesi Yeniden Çekiliyor!

Erler Film tarafından yapımcılığı gerçekleştirilen Cennet Mahallesi dizisi, yakında tekrardan ekranlara dönüyor desek, sevinir misiniz?

Evet! Yanlış duymadınız. Cennet Mahallesi dizisi, yakın zaman içerisinde tekrardan ekranlarda sizlerle buluşuyor. Mesut Yar’ın yaptığı haber doğrultusunda, çekimlerin tekrar başlayacağına dair bilgiler içeriyor. Dizide eski oyuncular olan Çağla Şikel ve Alişan ile tekrardan anlaşmanın yapıldığına dair durumların gerçekleştiği, bununla beraber Melek Baykal’ın programı da biterse eğer, yeniden bu dizide yer alacağına dair bilgiler de bulunuyor.

Diğer oyuncuların ise kesin olarak dizi de olup olmayacağıyla ilgili net bir bilgi içermiyor. Geçmiş yıllarda ki istatistiklere baktığımızda, Cennet Mahallesi dizisi, en çok tekrarı yayınlanan dizilerden birisidir diye de not düşmek isteriz.

Etiketler: , , ,

“Cennet Mahallesi Yeniden Çekiliyor!” için bir cevap

  1. oktay ceyhun diyor ki:

    iyi günler cennet mahallesi eski kadrosunun olmasını istiyoruz müjdat gezen d rol almasını istiyoruz

Bir Cevap Yazın