Cinayet Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kanal D Cinayet dizisinin başlamasına sayılı günler kala, diziyle ilgili olarak insanların merak ettikleri konulardan birisi de ‘Cinayet dizisi nerede çekiliyor?‘ konusudur. Bizler de bugün araştırmamızda konuyla ilgili bilgi edindik ve sizler bugün burada ‘Cinayet dizisi çekim yerleri’yle ilgili genel bir bilgi vermek istiyoruz.

Cinayet Dizisi nerede çekiliyor

Cinayet Dizisi nerede çekiliyor

Yeni yılla beraber yepyeni dizi olması yanı sıra Kanal D ekranlarında bizlerle buluşacak olan Cinayet dizisi, ilk bölümü 7 Ocak 2014 ile start vererek başlangıç yapacak. Ardından haftalık olarak dizi ekranlarda Kanal D ile bizlerle buluşacak… Dizi çekimleriyle ilgili olarak Cinayet dizisi İstanbul’un birçok ara sokakları diyebileceğimiz, cinayet konularının işlenebilecek gibi görünen kısımlarında çekildiği, tamamen İstanbul civarında çekimlerin yapıldığı bir dizi olarak ekranlarda bizlerle buluşacak…

Diziyle ilgili olarak başrol oyuncuları Nurgül Yeşilçay ve Engin Altan Düzyatan olduğunu belirtmek ister, İstanbullu iseniz, ilerleyen günlerde karşınıza bir gün bu iki başrol oyuncusundan birisini dizi setinde görme olasılığınız vardır diyerek bilgi vermek isteriz.

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın