Çocuklar Duymasın’da Duygu Diziden mi Ayrılıyor?

Fox TV ekranlarında hafta içi her gün izlediğimiz Çocuklar Duymasın dizisinin Taş Fırın Erkeği olarak bildiğimiz ve tanıdığımız Haluk’un kızı olan Duygu, diziden ayrılıyor… ‘Duygu’ karakterini canlandıran Hayal Garip, diziden kısa süre önce ayrıldığına dair haber bilgisi verildi. Bu durumun neden olduğu ise ortaya çıktı.

Çocuklar Duymasın'da Duygu Diziden mi Ayrılıyor?

Çocuklar Duymasın’da Duygu Diziden mi Ayrılıyor?

Çocuklar Duymasın’ın Duygu’su Halime mi?

Çocuklar Duymasın, geçmiş yıllardan beri ekranlardan ayrılmayan dizilerden birisidir. Dizide ki Duygu karakterini canlandıran Hayal Garip, Murat Kahraman Özalp ile evlidir. Evli olmasıyla birlikte kısa süre önce hamile kalan 25 yaşında ki genç oyuncu Hayal Garip, bu durumun üzerine diziden ayrılmak zorunda kaldı. Diziden ayrılmasıyla birlikte yapımcı Birol Güven’in yeni oyuncu arayışına da başlamasına neden oldu.

Şuanda Duygu karakterini canlandıran oyuncunun diziden ayrılmasıyla beraber dizide Duygu, senaryoya göre Kuzey Irak’a gönderildi. Bu durum üzerine Birol Güven, caast ajanlarında yeni oyuncular peşine düştü. Bakalım gelişmeler nasıl olacak… Tüm gelişmeler, KucukEniste.Com ile sizlerle paylaşılacaktır.

Etiketler: , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın