Coffee House – İzmir

Her gün birbirinden farkı mekanların tanıtımını yaptığımız bir zamanlar tekrar geri geliyor. Sizlere özel olarak İzmir’i bu hafta gezmek istiyoruz. Sizlere birbirinden farklı mekanlara giderek tanıtmak istediğimiz İzmir’de ki çeşitli eğlence mekanlarından ilçede bulunan güzel sokaklar, başarılı gördüğümüz kafeler ve daha fazlasını buradan sizlerle her gün bir adet olmak üzere paylaşacağız. Bugün de sizlere bir adet mekan tanıtmak için bulunmaktayız.

caffee house

caffee house

Dekorasyonu farklı bir mekan arıyor ve İzmir’e geldiğinizden bu yana böyle bir arayış içerisindeyseniz, sizleri Karşıyaka taraflarına davet etmek istiyoruz. Buraya geldiğinizde, Atakent tarafında görebileceğiniz güzel bir mekan olan Caffee House adlı mekanı sizlere öneriyoruz. Buraya gelerek dilediğiniz keyfi yapabilirsiniz. Çünkü burada ister arkadaşlarınızla beraber toplanarak güzel bir kahve keyfi yapabildiğiniz gibi alkollü bir şekilde de içecekler içebilirsiniz.

Coffee House, İzmir’de dekorasyon yönünden ilginç ve bir o kadar güzel gelebilecek bir mekandır. İsminden de belli olacağı gibi bir Kahve mekanı olan bu yerde dilerseniz Şarap v.b. şekilde alkol de tüketebiliyorsunuz. Bunun dışında yaz ayları geldiği için Milshake tadında çeşitli soğuk içecekler de yine burada bulunmaktadır. Çileklisinden muzlusuna, Çikolatalısından Karamel tadına kadar birçok çeşitlilikte buraya gelerek Milkshake dahi içebilirsiniz.

caffee house

caffee house

Eğer çocuğunuz varsa ve kafanızı anlıkta olsa dinlemek için bir mekan arıyorsanız, Coffee House’de dilerseniz çocuklarınızın saatlerini ayırarak zaman geçirebileceği bir Kids Club da bulunmaktadır. Burada çocuğunuz eğlenceli bir şekilde zaman geçirirken sizlerde en iyi şekilde keyfinizi yaşayabilir, şehirden uzak olacağınız bu yerde anlıkta olsa birkaç saatliğine güzelce keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Keyfinizi düşünen biriyseniz ve Karşıyaka’da bulunuyorsanız, hem dekorasyonuyla şık olan hem de kahve keyfini gerçekten yapabildiğinizi düşündüğünüz bir yer arayışı içerisindeyseniz, sizlere her daim önerebileceğimiz İzmir’de ki nadide yerlerden birisidir, Coffee House.

caffee house

caffee house

Buraya gelerek illa ki kahve ya da içkili bir içecek içmek zorunda değilsiniz. İlginç ve bir o kadar komik sunumlarıyla gelen tabaklarda harika lezzetlere sahip pastalar da tüketebiliyorsunuz. Temizlik açısından gerçekten memnun kalabileceğinizi tahmin ettiğimiz bu yer, ayrıca servis açısından da başarılıdır.

Fiyat olarak baktığımız da Coffee House fiyatları bir İzmir’e yakışır şekilde uygun şekilde ayarlanmış olup, lezzete göre de ölçülüp tartıldığında “komik” denebilecek durumdadır. Gerçekten uygun fiyatlar içerisinde burada keyfini çıkartabileceğiniz şekilde kahve keyfi yapabilirsiniz.

Adres: Cahar Dudayev Blv. 2034 Sk. 106B Atakent, Karşıyaka (Selçuk Yaşar Sk.), İzmir
Tel NO: +90 232 330 1999

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın