Çukurova Bölgesel Havalimanı İş İmkanları

Çukurova Bölgesel Havalimanı içinde çalışmak isteyen bireyler için, açık pozisyon kovalamak gerektiğini belirtmemiz gerekiyor. Her zaman nerede ne tür açık pozisyonlar olup olmadığı takip edilip, güncel iş imkanlarına bakılmalıdır. Çünkü havaalanında günlük olarak çalışmayı birçok kişi tercih etmektedir. Ayrıca havaalanı içinde birçok iş imkanı da bulunur.

Çukurova Bölgesel Havalimanı İş İmkanları

Çukurova Bölgesel Havalimanı İş İmkanları

Temizlik görevlisinden yer hostesliği, yer hizmetleri v.b. gibi alanlarda çalışmak mümkün olup bu gibi alanlarda iş bulmak adına devamlı güncel iş ilanları kontrol edilebilir. Hatta talep ederseniz havaalanında var olan birçok mağazada da çalışabilirsiniz. Havaalanında var olan bazı mağazalar şunlardır: Adidas, Turkcell, adL Işık, Bershka, Avea, Colin’s, Vodafone, D&R, Damat, Burberry, Collezione, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko gibi mağazalar bulunur.

Sizlere Çukurova bölgesel havaalanında iş imkanı için önerimiz kariyer siteleri olacaktır. İş başvuruları yapabileceğiniz sitelere giriş yaparak buralarda çalışabileceğiniz pozisyon ya da firmaları araştırarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Etiketler: , , , , , ,

Bir Cevap Yazın