Curse Of Chucky – Chucky’nin Laneti (2013) Fragmanı Çıktı

Merhaba sevgili arkadaşlar. Bugün sosyal medya da takip ettiğim bazı sayfalardan aldığım duyuma göre bebek katili Chucky’nin 2013 yılı ABD yapımı olan filmi geliyor. Fragmanları yeni yeni eklenen, internete 9 Temmuz 2013 tarihiyle eklenmeye başlanmasının ardından 1 gün sonra buradan ben de paylaşmak istedim.

Curse-of-chucky-filmi-fragmani
Umarım ziyaretçilerim arasında Chucky hayranı vardır da, böyle bir filmin fragmanını yayınlayarak onu haberdar etmiş olurum. Tabi ki sadece fragman değil fragmandan sonra filmle ilgili biraz bahsetmek istiyorum. Film konusu hakkında bilgi vermek istiyorum. Ardından oyuncularla ilgili de kimlerin oynadığını da paylaşacağım.

Chucky’nin Laneti Filmi Fragmanı için Tıklayın.

Curse Of Chucky – Chucky’nin Laneti Filmin biraz özetinden bahsedelim:
Nica (Fiona Dourif), annesiyle ilişkilerini düzeltmek için ailesiyle birlikte kasabaya taşınan, otoriter kız kardeşi Barb’ın (Danielle Bisutti) gelişinin ardından korkunç bir cinayete kurban giden annesinin yasını tutmaktadır. Ancak kızkardeşi gelecek planlarına burnunu sokmaya başlayınca Nica da kısa zaman önce postayla gelen ve gülümseyen, kızıl saçlı, konuşan bebek Chucky ile teselli bulur (seslendirme yine Brad Dourif’e ait). Fakat vahşi cinayetler ev halkını dehşete düşürmeye başladığında Nica da oyuncak bebeğin bu kan banyosunda parmağı olabileceğini düşünür. Tek bilmediği şey ise Chucky’nin şahsi bir hesabı halletmesi gerektiğidir. 20 yıl önce başladığı bir işi bitirmeye kararlıdır ve bu kez kanlı ve şok edici bir şekilde işin sonunu getirecektir.

Curse Of Chucky – Chucky’nin Laneti Filmi Oyuncuları
Curse-of-chucky-filmi-oyuncuları

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın