Demet Akalın Hamile mi 2013

2012 Nisan ayında Okan Kurt ile nikah masasına oturup evlenen Demet Akalın, bu yıl Eylül ayında hamile olduğunu Twitter’dan sevenlerine duyurdu. Demet Akalın Hamile mi 2013? soruların artık cevabımızı Twitter’dan Demet Akalın’ın kendisi cevap verdiği için, kesin bir dille söyleyebiliriz, hamile olduğunu.

demet akalin hamile mi

demet akalin hamile mi

Twitter’dan bu mutlu haberini duyuran Demet Akalın, hamile olduğunun sevincini DAF’larıyla da mutlu bir şekilde sürdürüyor. Sayfalar dolusu tebrik mesajlarına ayrı ayrı teşekkür eden Akalın, aylar öncesinde aslında hamile olduğunu da, sırrının sakladığını söyleyen sanatçı dostlarına teşekkür ederek açıklamış oldu.

Etiketler: , , , , , , ,

“Demet Akalın Hamile mi 2013” için 5 cevap

 1. Tuğçe diyor ki:

  Bir daf fan olarak çok seVindiM yhaa =)))))))))))

 2. Yılgın diyor ki:

  DAF olarak onnu adına çok ama çok sevindim gerçekten
  TEbrik ediyorum kendsini
  Demet Abla seni çok seviyoruz!

 3. Sena diyor ki:

  Demet Akalın’ın zaten bebeği olduğunu karnının sahnede hafif bir büyüklüğünden anlaşılmıştı. Şişmiş hafiften karnı… Umarım sağlıklı bir bebeği olur. Tebrik ederim.

 4. Dilara diyor ki:

  Demet Akalın, Okan Kurt ile evlendikten sonra çocuğu olur diye bekledim ama çok olmadı. Demek evlendikten sonra yaptılar. :))))))))

 5. Sibel diyor ki:

  Hem Okan Kurt’u hemde Demet Akalın’ı kutlarım. Demet Akalın’ın şarkılarına da ayrıca bayılıyorum, inş. güzel ve tatlı bir bebek olur da sevilir bolca…

Bir Cevap Yazın