Demet Akalın Rekor Albümü 2014

Son dönemlerin Pop Şarkıcıları arasında ismini yazdıran, yazdırmayı başaran bir isim var: Demet Akalın. Ve hatta sosyal medya da onu takip eden, her zaman onunda olan harika bir hayran kitlesi de var: DAF. Günümüzde güncel olarak Demet Akalın Fan olarak bilinen ve tanınan Demet Akalın’ın fanlarının bilgisini verdikten sonra bugün sizlere harika bir bilgi paylaşmak istiyoruz.

Geçen aylarda Demet Akalın’ın 2014 yılı için çıkardığı harika bu albümünde yer alan şarkıların adlarını bulduk. Ve sizlere 2014 yılıyla beraber Demet Akalın’ın yeni albümü olan Rekor albümünün şarkılarını da sizlere sunmak istiyoruz. Aşağıda bulabileceğiniz Şarkıların her birinin ismi belirtilmiş olup toplamda albüm içerisinde var olan şarkı sayısı 15’tir.

Seyhan Müzik tarafından Prodüksiyonu tamamlanan ve tüm müzik marketlerine geçen aylarda dağıtımı yapılarak satışa sunulan Demet Akalın Rekor albümü gerçekten ciddi derecede yok satıyor derece de satılıyor… Burada alıcıların birçoğunun Demet Akalın’ın DAF adlı fanları olduğunu söyleyebiliriz. Sizlerde aşağıda ki şarkı listesine ulaşmak için Müzik marketlerinden Demet Akalın’ın bu Rekor adlı albümünü satın alabilir ve şarkıları keyifle dinleyebilirsiniz.

Demet Akalın Rekor Albümü

Demet Akalın Rekor Albümü

Demet Akalın Rekor Albümü 2014

01. Demet Akalın – Ummadığım Anda
02. Demet Akalın – Son Söz
03. Demet Akalın – Sözum Ona
04. Demet Akalın – Rekor
05. Demet Akalın – Gurur Duyarım
06. Demet Akalın – Ödeştik
07. Demet Akalın – Koltuk
08. Demet Akalın – Kibrit
09. Demet Akalın – Gala
10. Demet Akalın – Kötu Kalpli
11. Demet Akalın – Pardon
12. Demet Akalın – Vay Vay Vay
13. Demet Akalın – Hatıram Olsun
14. Demet Akalın – Savrulurum
15. Demet Akalın – Nefsi Müdafa

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın