Deniz Park Kahvaltı

Bostanlı Vapur İskelesi’nin civarlarında bulunan bir son durak vardır: Otobüs son durağı. Hemen onun yanı başında bulunan hoş bir mekân bulunuyor. Bir gün kahvaltı için gittiğimiz, maksat hem gezmek hem denize sıfır yerde kahvaltı yapmak adına güzel bir gün geçirmekti. Gerçekten de öyle oldu diyebiliriz…

Deniz Park Kahvaltı Bostanlı

Deniz Park Kahvaltı Bostanlı

Deniz Park adı verilen bu alan, hemen Bostanlı Vapur İskelesi ile bitişik alandadır. Buraya geldiğinizde ister açık alanda, denize sıfır masalardan birinde oturarak kahvaltı yapabilir, isterseniz de öğlen veya akşam yemeğinizi keyifle yiyebilirsiniz.

Kahvaltı olarak tek kişiyseniz kahvaltı tabağı alabilirsiniz. Ancak 2 veya daha fazla kişiyseniz, kesinlikle serpme kahvaltı almanızdır. Bu sayede kahvaltının tadını deniz park serpme kahvaltısı ile anlayabilirsiniz.

Serpme kahvaltının yanında bir de börek söylemiştik. Yanlış hatırlamıyorsam eğer, ismi “Deniz Park böreği” idi. Bu böreği de kahvaltınızda bulundurursanız, hoş bir kahvaltıyı yapmış olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Keyifli bir hafta sonunda ailecek veya sevdiğiniz insan/ insanlarla beraber kahvaltı yapmak istediğinizde Bostanlı Deniz Park kahvaltısı tercih edilebilir. Hem keyif verici bir ortam hem de gerçekten nezih bir kahvaltı ile beraber günün başlangıcını en iyi şekilde yapmaya başlayabilirsiniz.

Adres: Hasan Ali Yücel Bulvarı Bostanlı Vapur İskelesi Karşıyaka/İzmir

Telefon Bilgisi: 0(232) 330 00 29

 

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın