Denizpark – Karşıyaka/İzmir

İzmir’e geldiğinizde, hem kahvaltı hem de deniz kıyısında oturmak adına gidilebilir en güzel yerlerden birisinin adı da ‘DenizPark’ Cafe Restoran mekanıdır. Harika bir yer olan bu Denizpark, günümüz koşullarında İzmir’in Karşıyaka’sında çok güzel bir konuma sahip bir yerdedir.

Denizpark - Karşıyaka/İzmir

Denizpark – Karşıyaka/İzmir

İstenildiği her zaman gidilebilir, öğlen saat 13.00’e kadar kahvaltı keyfi yapabilirsiniz. Kahvaltı keyfinizden sonra buraya gelerek burada dilediğiniz gibi zaman geçirebilir, keyifli bir şekilde Cafe olarak da burayı kullanabilirsiniz. Arkadaş ya da arkadaşlarınızla beraber, deniz manzarası eşliğinde kahve keyfi yapabilir, buranın güzelliğiyle beraber gerçek anlamda doyumsuz manzarasına doymaya çalışabilirsiniz.

Serpme kahvaltı olarak minimum 2 kişilik isteyebiliyorsunuz. Bu 2 kişilik serpme kahvaltı, 36 TL’dir. 36 TL karşılığında gerçekten tam olarak doyabileceğiniz bu kahvaltı hizmetiyle beraber, sevdiğiniz insan ya da insanlarla beraber gerçekten güzel bir kahvaltı keyfi yapabilirsiniz.

Denizpark Serpme Kahvaltı

Denizpark Serpme Kahvaltı

Bunun dışında Cafe olarak da buraya gelebilir ve sohbet eşliğinde dostlarınızla beraber oturabilirsiniz. Burada çay, kahve içeceklerinizde çok uygun fiyatlarda, mekana göre gerçekten çok normaldir. Çay 2,5 TL olup kahve ise 5 – 6 TL aralığındadır.

Taze sıkılmış portakal suyu ile beraber Limonlu cheesecake tavsiye edilir.

Başka bir gün, öğlen ya da akşam yemeklerinizi burada yemek adına da burayı özel olarak seçebilir ve kendinizi buraya gelerek sizlere güler yüzlü bir şekilde hizmet veren garsonlar tarafından ‘özel’ hissedebilirsiniz. Keyifli bir deniz sefası çekerek kahvaltı ya da akşam yemeği yemek için tartışılmaz güzellikte, harika bir yerdir!

Denizpark – Karşıyaka/İzmir İletişim Bilgileri

Adres: Bostanlı İskele, 35600 Karşıyaka
TEL NO: +90 232 330 0029

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın