Diyanet Yeterlilik Sınavı Hangi Gün 2014

2014 Diyanet Yeterlilik Sınavı Ne Zaman? Diyanet Yeterlilik Sınavı hangi gün yapılacak? gibi soruların bizlere ziyaretçilerimizden ulaşmasıyla beraber bizlerde araştırma yaparak sizlere bu konu hakkında aşağıda ufak bir detayca yer vermek istiyoruz. Aşağıda gerekli bilgileri bulabilir, 2014 yılında yapılacak olan diyanet yeterlilik sınavıyla ilgili tarih bilgisine ulaşabilirsiniz.

Diyanet Yeterlilik Sınavı Hangi Gün 2014

Diyanet Yeterlilik Sınavı Hangi Gün 2014

Her sene Diyanet İşleri Başkanlığı tarafınca yapılmakta olan Diyanet Yeterlilik sınavıyla ilgili olarak Kuran kursu öğreticiliği, imam ve müezzin alımları yapılıyor. Bununla beraber personel alımları da yapılmakta olan bu uygulamalar, yeterlilik sınavıyla beraber seçilmektedir.

Şuan için net olarak belirlenen bir tarih yapılmamıştır. Ancak şuana kadar her sene yeterlilik sınavının Mart ayında yapıldığını biliyoruz. Bu yılda büyük olasılıkla 2014 Mart ayı geldiğinde yapılacağı bekleniliyor. Bizlere de detaylıca, kesin bir bilgi paylaşıldığında sizlere buradan aktarımı sağlayacağız. Dileyen ziyaretçilerimiz, Diyanet İşleri Başkanlığı sitesini de devamlı takip ederek bilgi sahibi olabilirler.

Etiketler: , , , , , ,

Bir Cevap Yazın