Dizimag Mahkeme Kararıyla Kapatıldı

Yabancı dizi izleyenlerin son yıllarda ki tek adresi oldu, DiziMag. Evimize girdi, iş yerimize girdi, okulumuza girdi, yolumuzda trafikte birliktelik yaşadık… Çoğu zaman bizlerle beraber olan, çıkan yeni bir dizinin bir gün sonrasına kadar Türkiye’ye gelmesini sağlayan Dizimag, gerçekten Türkiye’de yapılan en iyi illegal projelerden birisidir.

Dizimag Mahkeme Kararıyla Kapatıldı

Dizimag Mahkeme Kararıyla Kapatıldı

Dizimag projesi, illegaldir evet… Maalesef dizilerin internet dünyasında izletilmesi, ücretsiz olarak sunulması yasaktır. Bu da telif haklarından dolayı sitenin bu ikinci kez kapatılmasına neden oldu. Bir ara dizimag, dizimag.com olarak hizmet veriyordu. Ardından dizi-mag.com adresiyle yayına devam etti…

Ancak geçtiğimiz birkaç gün öncesinde Dizimag tekrardan kapatıldı! Tekrardan Mahkeme kararıyla kapatılan Dizimag, bu sefer adresini dizimag1.com olarak değiştirdi. Ayriyeten alternatif adres olarak da dizimag2.com olarak da yayına girdi ve iki farklı domain adresleriyle giriş yapılmasını sağladı.

Sizlerde bundan böyle Dizimag’e sorunsuz girmek istiyorsanız, Dizimag1.com ya da dizimag2.com adreslerini kullanabilirsiniz.

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın