Dizimag2 Neden Açılmıyor?

Dizimag sitesi biliyorsunuz ki Türkiye’de ve hatta Türkçe alt yazı yabancı dizi izlemek isteyen kişilerin genel olarak sevdiği, takip ettiği dizi sitelerinden birisidir. Böylesine büyük, Dünya genelinde yüksek hitlere sahip bir site olan mahkeme kararıyla kapatılma sebebini sizlere daha önceden açıklamıştık.

Bugün, siteye ulaşımı dizimag1.com ile yapıyor olmamız gerekirken, siteye ulaşımın dizimag1.com olarak da kapatıldığını gördük. Ardından ilerleyen süreçlerde Dizimag yetkilileri, dizimag2.com olarak hizmeti tekrar aktif ettiler. Şu son birkaç gün öncesine kadar her şey normal ve her şey düzgün gidiyorken, dün akşam üzeri dizimag2.com sitesi de kapatıldı.

Şuanda Dizimag2 olarak giriş yapılmak istenildiğinde kabul etmiyor, sistem hata veriyor. Dizimag1‘e giriş yapmak istediğinizde ise yine erişimin olmadığını göreceksiniz. Şuanda ne gibi bir süreç içerisinde olduğumuz ile ilgili hiç kimsenin fikri olmadığı gibi, bilgi de bulunmuyor. Şuanda herkes, Dizimag2 sitesinin tekrar yayına girmesini bekliyor. Bizlerde Dizimag’in ilerleyen günlerde tekrardan yayına girmesini istiyoruz ve bekliyoruz.

 

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın