Düğün Dernek

İşler Güçler adlı bir dizimiz vardı, Star TV’de… Bilirsiniz, hatırlarsınız… İşte o dizinin yönetmeni olan Selçuk Aydemir’in hem yazıp hem de yönettiği güzel bir filmle beyaz perdelerde bizlerle buluşuyor: Düğün Dernek.

Düğün Dernek

Düğün Dernek

Adından da anlaşılacağı üzerine boş vakitlerimizden birini değerlendirmek yerine komik film izlemek istediğimiz bir zamanda sinemaya kaçmamızı istiyor, film. Şuana kadar gitmedim ama görüşlere bakılırsa, olumlu yorumlar var ve gerçekten gidilebilir filmler arasında listeye ekledim.

Düğün Dernek filminin özetinden bahsetmek gerekirse; Orta Anadolu taraflarında bir köyde yapılan düğünde planlar yapılmıştır, hazırdır. Ancak planlara pek uyulmaz. Uyulmamasıyla beraber farklı sürprizlerde bu evlilik planı içerisine karışır ve işler gerçekten bu sefer farklılaşmış olur.

Düğün Dernek filmi başrol oyuncuları Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in oynadığı bu film kaçmaz! Sizlerde bu filme gitmek için en yakın beyaz perdeye sahip bir sinema salonundan biletinizi alıp, mısırınız ve içeceğinizle birlikte keyifli bir şekilde filmi seyredebilirsiniz…

Film türünü Aile ve Komedi olarak tanımlayabiliriz.

Düğün Dernek Oyuncuları: Ahmet Kural , Murat Cemcir , Rasim Öztekin , Devrim Yakut , Barış Yıldız

Senaryo & Yönetmen: Selçuk Aydemir

Düğün Dernek filmi 6 Aralık 2013 Cuma günü beyaz perdeye girmiştir. Film bu hafta, ilk hafta sonunu yaşıyor. Umarım güzel ve keyifli bir film olarak izleyebilir ve izleyerek eğlenmiş olursunuz.

 

Etiketler: , , , , , ,

Bir Cevap Yazın