Efecan Şenolsun Kimdir?

Sevilerek izlenen sempatik oyuncular arasında sınıflandırabileceğimiz isimlerden birisi de Efecan Şenolsun‘dur. Efecan Şenolsun hakkında bilmemiz gereken tüm bilgileri bugün sizlere Efecan Şenolsun biyografisini paylaşarak sunacağız. Efecan Şenolsun kimdir, Efecan Şenolsun hakkında neler bilmemiz gerekiyorsa, aşağıda ki detaylı biyograf ile bir nevi Efecan Şenolsun vikipedi bilgisine ulaşabileceksiniz.

Efecan Şenolsun Kimdir?

Efecan Şenolsun Kimdir?

Güneşi Beklerken dizisi oyuncularından olan Efecan Şenolsun kimdir?

İzmir doğumlu olan Efecan Şenolsun, İlköğretim eğitiminin hemen ardında oyunculuk alanında merak sarmış olmuş, bu alanda eğitim almıştır. Başak Okay Akademi ile oyunculuk eğitimi alarak ustalaşan Efecan Şenolsun, üniversite eğitimine ise Bilgi Üniversitesi – Reklamcılık bölümünü okuyarak devam eder. Spora olan merakıyla da bilinen Efecan Şenolsun, 10 yıl boyunca Voleybol alanında oynamış, boy göstermiştir.

Diziden de görüldüğü üzere fiziğiyle ilgili olarak merak edilen bu durumunun spora borçlu olduğu söylemekte çekinmemize gerek yok herhalde.. Kiteboard, Hentbol, Snowboard gibi sporlarda da hobilerinin olduğunu söylemek mümkündür.

Efecan Şenolsun Güneşi Beklerken dizisinde oynadığı karakteriyle dikkat çeker. Utangaç bir aşığı canlandıran oyuncu, Kerem’in yakın arkadaşlarından birisidir.

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın