Ekol Özel Güvenlikçi Alımı 2014

Ülkemizde güvenlik firmalarının artmasıyla beraber güvenlik olmak isteyen ve bu alanda iş arayanların sayısı da her geçen gün artmakta, talepler yükselmektedir. Sizlerde iyi bir yerde güvenlikçi olarak işe başlamak istiyorsanız, Güvenlik firmalarının aracılığıyla iyi firmalarda iyi bir şekilde çalışma olanaklarına sahip olabilirsiniz.

2014 Ekol Özel Güvenlikçi Alımı başlamış bulunuyor. Eğer ki sizlerde Ekol Özel Güvenlik firmasında Özel güvenlikçi 2014 alım olarak giriş yapmak istiyorsanız aşağıda ki bilgilerden sizlere uygun olanı seçebilir ve Ekol Özel Güvenlikçi  firmasına ulaşarak bilgi dahilinde gerekli başvuruları yapabilirsiniz.

Ekol Özel Güvenlikçi Alımı 2014

Ekol Özel Güvenlikçi Alımı 2014

Ekol Özel Güvenlikçi Alımı İlanları

– ISTANBUL Ataşehir’de bulunan BÜYÜK SİTE Projemiz için 2+2+2 Sisteminde çalışacak Özel Güvenlik Görevlisi alımı yapılacaktır.

– İstanbul Beşiktaş Akadlar’da bulunan SİTE projemiz için 2+2+2 sisteminde DOLGUN ÜCRETLE çalışacak Özel Güvenlik Görevlisi Alımı yapılacaktır.

– GEBZE’de bulunan FABRİKA PROJEMİZ için 2 gece 1izin, dolgun maaşla çalışacak Özel Güvenlik Görevlisi alımı yapılacaktır.

– İstanbul ANADOLU-AVRUPA yakasında yer alan ALIŞVERİŞ Merkezi projemizde 8 SAATLİK vardiya sisteminde çalışacak Özel Güvenlik Görevlisi Alımı yapılacaktır.

– İstanbul Kozyatağı E-5′de yer alan site projemiz için 7:30-19:30 saatleri arası çalışacak Özel Güvenlik Görevlisi alımı yapılacaktır.

– İstanbul Ümraniye’de bulunan Şirketimize 20:00-08:00 5 gece 2 izin şeklinde çalışacak Özel Güvenlik Görevlisi alımı yapılacaktır.

– İstanbul Ümraniye’de bulunan HASTANE projemiz için 8 saatlik vardiya sisteminde çalışacak Özel Güvenlik Görevlisi alımı yapılacaktır.

– İSTANBUL Ataşehir,Dudullu’da yer alan site projemize 2+2+2 vardiya sisteminde çalışacak Güvenlik Görevlisi alımı yapılacaktır.

– İstanbul Göztepe ve Altunizade’de bulunan ÜNİVERSİTE projemiz için Özel Güvenlik Görevlisi alımı yapılacaktır.

Ekol Grup İş Başvurularınızı Yapabilmek İçin http://www.ekolgrup.com.tr/ adresine giriş yaparak bilgi alabilirsiniz.

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın