Emre Aydın’dan Yeni Albüm: Eylül Geldi Sonra

Türkiye’de müzik piyasasına baktığımızda, Türk Rock müziğinde değerli isme sahip birisi olan Emre Aydın, güzel bir albümüyle 2013 yılını kapatmayı hedefliyordu diye hissediyorum. 2013’ün son ayları ve hatta son haftalarında bulunduğumuz şu günlerde, Emre Aydın’ın “Eylül Geldi Sonra” Adlı albümü piyasaya çıktı.

Emre Aydın'dan Yeni Albüm: Eylül Geldi Sonra

Emre Aydın’dan Yeni Albüm: Eylül Geldi Sonra

Eylül Geldi Sonra albümü yayına girerken, albüm kayıtlarının tamamlandığı adres İsveç olarak belirtmek isteriz. Bu albüm, Emre Aydın’ın şuana kadar ki müzik hayatında 4. albümüdür. Mustafa Ceceli, Mats Valentin isimli aranjörlerle çalışmış olduğu 10 şarkısının 8’inin şarkı sözü ve müziğine kendisi imza atmıştır. Geri kalan albümde ki 2 şarkıdan biri Sezen Aksu’ya aitken, albümde ki şarkının adı “Belalım” olarak geçmektedir. Diğeri ise Nazan Öncel’e ait olan “Geceler Kara Tren” şarkısıdır.

Bu iki şarkıyla beraber toplamda 10 adet şarkının bulunduğu “Eylül Geldi Sonra” adlı albümüyle müzik piyasasında yerini alan Emre Aydın, 565 Müzik Yapım ve DMC etiketiyle şuanda tüm müzik satışı yapan marketlerde!

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın